چرا باید فیلم ترسناک The Nun را ببینیم؟

رسانه کلیک - فیلم ترسناک The Nun (راهبه) محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی کورین هاردی در واقع اسپین آف قسمت دوم فیلم احضار (conjuring) است. این فیلم در اکران عمومی موفق شده بالای 100 میلیون دلار فروش کند که در مقابل بودجه 23 میلیون دلاری فیلم، رقم بسیار خوبی محسوب می شود.

چرا باید فیلم ترسناک The Nun را ببینیم؟

داستان فیلم مربوط به یک صومعه قدیمی در رومانی است که در آن شیطانی بی رحم نفوذ کرده و باعث خودکشی راهبه ای جوان می شود. در پی این اتفاق، کلیسا یک کشیش و یک راهبه را به محل می‌فرستد تا نتیجه تحقیقاتشان را به مقام های ارشد کلیسا اطلاع دهند.

این فیلم ترسناک با مایه های مذهبی، جن‌گیری و شیاطین ساخته شده است؛ البته نباید از نقش جیمز وان هم در تهیه کنندگی و هم در داستان این فیلم غافل شویم؛ کسی که سری فیلم های موفق اره (Saw) را ساخته و پرداخته است.

موسیقی متن فیلم فضای مخوف و ترسناک فیلم را دو چندان کرده و البته نقش آفرینی بازیگران نه چندان مطرح و سرشناس نیز چشمگیر است.

البته فیلم ترسناک The Nun نقاط ضعفی در فیلمنامه و تدوین داشته که به لطف جلوه های ویژه و صحنه های ترسناک شوک آور ممکن است چندان به چشم نیاید. در کل اگر به سری فیلم های ترسناک از نوع جنگیر و احضارکننده علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم این فیلم سینمایی را از دست ندهید.

برای لذت بیشتر تماشای این فیلم توصیه می کنیم منتظر نسخه های باکیفیت بمانید که البته با فروش خیره کننده جهانی فیلم، ممکن است این انتظار کمی فراتر از حوصله تان باشد ( راهبه تبدیل به پرفروش ترین فیلم از مجموعه احضار شد ).

ارسال نظر