والت دیزنی و فاکس اواخر سال 2018 ادغام می شوند

رسانه کلیک - شرکت والت دیزنی در گذشته کمپانی فاکس را خریداری کرد. گزارشی جدید به ادغام والت دیزنی و فاکس در پایان سال جاری میلادی اشاره می کند.

والت دیزنی و فاکس اواخر سال 2018 ادغام می شوند

بر اساس گزارشی که به تازگی از سوی Deadline در فضای مجازی منتشر شده، ادغام والت دیزنی و فاکس در پایان سال 2018 صورت می گیرد. در گذشته بسیاری از منابع، خبر از ادغام این دو استودیوی فیلمسازی در سال آینده میلادی داده بودند.

ادغام والت دیزنی و فاکس در پایان سال جاری میلادی می تواند برخلاف عقیده بسیاری از کارشناسان باشد. کارشناسان اعتقاد داشتند که این ادغام در تابستان سال آینده انجام می شود تا برنامه فیلم های در دست ساخت کمپانی فاکس قرن 21 تغییری نکند.

در صورتی که ادغام والت دیزنی و فاکس در پایان امسال انجام شود، احتمال تغییر در فیلم X-Men: Dark Phoenix و فیلم The New Mutants وجود دارد. به احتمال زیاد فیلم Avengers 4 بدون ایجاد تغییری، طبق برنامه قبلی تولید و اکران می شود.

گزارش ها در گذشته به این موضوع اشاره کرده بودند که والت دیزنی در فیلم هایی که توسط شرکت فاکس مراحل تولید خود را سپری می کنند، تغییری ایجاد نخواهد کرد. با توجه به این موضوع امکان عدم تغییر در فیلم X-Men: Dark Phoenix و فیلم The New Mutants وجود دارد.

به تازگی مدیر عامل والت دیزنی، باب ایگر برنامه این استودیو را برای بازتولید فیلم چهار شگفت انگیز و فیلم های سری مردان ایکس در دنیای سینمایی مارول تایید کرده است.

شایان ذکر است؛ والت دیزنی در گذشته نه چندان دور کمپانی قرن 21 را با پرداخت مبلغ 71.3 میلیارد دلار تصاحب کرد ( ادغام فاکس قرن 21 و والت دیزنی با ارزش 71.3 میلیارد دلار نهایی شد ). والت دیزنی با این خرید می تواند 40 درصد از فروش باکس آفیس را از آن خود کند ( والت دیزنی با تصاحب فاکس به 40 درصد باکس آفیس دسترسی پیدا می کند ).

ارسال نظر