«مارگو رابی» ستاره فیلم باربی می شود!

رسانه کلیک - فیلم باربی مراحل اولیه تولید خود را طی می کند. سازندگان خواهان استفاده از مارگو رابی به عنوان بازیگر اصلی در این فیلم هستند.

«مارگو رابی» ستاره فیلم باربی می شود!

مارگو رابی در حال مذاکره با تهیه کننده فیلم باربی برای پیوستن به این پروژه است. این فیلم در سال های اخیر تغییرات زیادی را تجربه کرد. علاوه بر مارگو رابی، احتمال حضور پتی جنکینز به عنوان کارگردان نیز در این پروژه وجود دارد. پتی جنکینز کارگردانی فیلم واندر وومن را در کارنامه خود دارد.

در گذشته کمپانی سونی حق امتیاز تولید این فیلم را در اختیار داشت؛ با این حال سازنده این اسباب بازی خواهان تولید فیلم باربی با مشارکت استودیوی فیلمسازی برادران وارنر است.

در حال حاضر مارگو رابی درگیر فیلم روزی روزگاری در هالیوود به کارگردانی کوئنتین تارانتینو است. این فیلم سال آینده میلادی روی پرده سینما قرار می گیرد.

چندین سال از شروع پروژه فیلم باربی زمان می گذرد. در ابتدا سازندگان به دنبال استفاده از ایمی شومر به عنوان بازیگر اصلی در این فیلم بودند؛ با این حال به تازگی گزارش ها خبر از جدایی شومر از این پروژه دادند.

سونی قصد داشت این فیلم را سال 2018 اکران کند که با خروج ایمی شومر، تاریخ اکران آن به تاخیر افتاد و سال 2020 به عنوان تاریخ اکران آن اعلام شد.

هم اکنون برادران وارنر قصد ساخت فیلم باربی را دارد و تاریخ اکران این فیلم توسط این استودیو مشخص می شود. با حضور مارگو رابی به عنوان بازیگر اصلی و پتی جنکینز به عنوان کارگردان در این فیلم، باید منتظر روزهای روشنی برای فیلم باربی بود.

پتی جنکینز هم اکنون کارگردانی فیلم واندر وومن 2 را بر عهده دارد. احتمال تغییر در سناریو فیلم باربی وجود دارد، چرا که فیلم نامه فعلی برای ایمی شومر نوشته شده است. با توجه به محبوبیت بالای عروسک های باربی در سراسر جهان، انتظار می رود این فیلم فروش مناسبی را تجربه کند.

ارسال نظر