دنباله فیلم هالووین ساخته می شود؛ حضور نویسنده و کارگردان جدید

رسانه کلیک - به تازگی فیلم هالووین 2018 روی پرده سینما قرار گرفته است؛ با این حال گزارش ها به ساخت دنباله این فیلم اشاره می کند.

دنباله فیلم هالووین ساخته می شود؛ حضور نویسنده و کارگردان جدید

جیسون بلوم علاقه زیادی به تهیه کنندگی فیلم های ترسناک دارد. در کارنامه کاری بلوم می توان فیلم هایی مانند فیلم توطئه‌ آمیز، فیلم پاکسازی و فیلم فعالیت فراطبیعی را مشاهده کرد. بر اساس گزارشی جدید، این تهیه کننده در حال سرمایه گذاری برای تولید فیلم هالووین 2 است.

قسمت جدید فیلم ترسناک هالووین به تازگی روی پرده سینما قرار گرفته و فروش مناسبی را در افتتاحیه خود تجربه کرده است. با توجه به این موضوع، تولید قسمت دوم آن طبیعی به نظر می رسد.

بر اساس اعلام منابع نزدیک به بلوم هاوس پروداکشنز ، قسمت دوم فیلم هالووین مراحل تولید خود را طی می کند. نویسندگی فیلمنامه و همچنین کارگردانی این فیلم بر عهده افراد جدیدی خواهد بود و دیوید گوردون گرین و دنی مک براید در آن نقشی ندارند.

استفاده از ایده های جدید برای قسمت دوم فیلم هالووین می تواند باعث فروش مناسب آن در بازار شود. در همین راستا نویسنده سناریو این فیلم کار سختی را پیش روی خود دارد.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این فیلم در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است. با توجه به حضور کارگردان جدید، احتمال تغییر بازیگران فیلم هالووین 2 نیز وجود دارد. انتظار می رود در آینده اطلاعات بیشتری از این فیلم منتشر شود.

فیلم ترسناک هالووین 2018 به تازگی روی پرده سینما قرار گرفته است. بلوم هاوس پروداکشنز برای تولید این فیلم سرمایه گذاری برابر با 10 میلیون دلار انجام داده که ظاهرا در افتتاحیه خود به فروش بسیار بالاتری دست پیدا کرده است.

در این فیلم شاهد حضور بازیگرانی مانند جیمی لی کرتیس، جودی گریر ، نیک کسل و ویل پاتون هستیم. این فیلم را دیوید گوردون گرین کارگردانی کرده است.

ارسال نظر