باکس آفیس هفته دوم اکتبر: درخشش فیلم ونوم!

رسانه کلیک - فیلم ونوم صدرنشین باکس آفیس هفته دوم اکتبر شد. فیلم Venom که تام هاردی در آن نقش آفرینی می کند، هفته اول اکران 80 میلیون دلار فروخت.

باکس آفیس هفته دوم اکتبر: درخشش فیلم ونوم!

فیلم جدید شرکت سونی در باکس آفیس هفته دوم اکتبر به رکورد جدیدی دست پیدا کرد. فیلم ونوم در اولین هفته اکران خود توانست 80 میلیون دلار فروش داشته باشد. این فیلم علاوه بر صدرنشینی در باکس آفیس این هفته، رکورد افتتاحیه فیلم ها در ماه اکتبر را نیز جابه‌جا کرد.

فیلم Venom در وب‌سایت CinemaScore موفق به کسب امتیاز +B شده است. این فیلم در بازارهای خارجی 125.2 میلیون دلار فروش داشته که بیشترین فروش آن مربوط به کشور کره جنوبی است. فیلم ونوم در سینماهای کره جنوبی 15.7 میلیون دلار فروش رفت.

بر اساس آمار منتشر شده، 59 درصد بینندگان فیلم ونوم مرد بودند و تنها 36 درصد آنان سن بالای 25 سال داشتند. با مقایسه فیلم Venom با فیلم هایی مانند جوخه انتحاری و لیگ عدالت، به این موضوع پی می بریم که افراد جوان تری این فیلم جدید سونی را مشاهده کرده اند.

در مقام دوم باکس آفیس هفته دوم اکتبر شاهد قرارگیری فیلم A Star Is Born هستیم. این فیلم که محصول استودیوی برادران وارنر است، در هفته اول اکران خود فروشی برابر با 41.25 میلیون دلار را تجربه کرد. این فیلم در بازارهای خارجی فروش 14 میلیون دلاری داشت. فیلم ستاره‌ ای متولد شده‌ است توانست در CinemaScore امتیاز A را کسب کند.

انیمیشن Smallfoot در مقام سوم باکس آفیس هفته دوم اکتبر قرار گرفت. این انیمیشن در مقایسه با هفته گذشته کاهش فروشی برابر با 35 درصد داشته و توانسته به فروش 14.9 میلیون دلار دست یابد. مجموع فروش خانگی این فیلم معادل 43 میلیون دلار است.

باکس آفیس هفته اول اکتبر

در مقام چهارم باکس آفیس هفته دوم اکتبر فیلم کمدی مدرسه شبانه خودنمایی می کند. این فیلم که هفته گذشته در صدر باکس آفیس قرار داشت، فروشی برابر با 12.3 میلیون دلار را تجربه کرد ( باکس آفیس هفته اول اکتبر: فیلم Night School بالاتر از رقبا ). این فیلم در بازارهای خارجی فروشی برابر با 3.4 میلیون دلار داشته که مجموع فروش جهانی آن را به 60 میلیون دلار رسانده است.

باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر

در مقام پنجم باکس آفیس هفته دوم اکتبر فیلم The House with a Clock in Its Walls به چشم می خورد ( باکس آفیس هفته چهارم سپتامبر: فیلم The House With a Clock In Its Walls در صدر پرفروش‌ها ). این فیلم، موفق شد در هفته سوم اکران خود فروش 7.3 میلیون دلاری را از آن خود کند و مجموع فروش خانگی خود را به 55.1 میلیون دلار افزایش دهد.

در مقام‌های بعدی باکس آفیس هفته دوم اکتبر به ترتیب شاهد قرارگیری فیلم A Simple Favor با فروش 3.4 میلیون دلار، فیلم ترسناک راهبه با فروش 2.6 میلیون دلار، فیلم Hell Fest با فروش 2.1 میلیون دلار، فیلم آسیایی های دیوانه پولدار با فروش 2.1 میلیون دلار و فیلم Predator با فروش 0.9 میلیون دلار هستیم.

ارسال نظر