«جیمز گان» سناریوی فیلم Suicide Squad 2 را می نویسد!

رسانه کلیک - جیمز گان به عنوان نویسنده در فیلم Suicide Squad 2 حضور پیدا می کند. جیمز گان در گذشته از فیلم نگهبانان کهکشان 3 کنار گذاشته شد.

«جیمز گان» سناریوی فیلم Suicide Squad 2 را می نویسد!

جیمز گان برای نویسندگی و کارگردانی مجموعه فیلم محافظان کهکشان مارول محبوبیت بالایی دارد. این کارگردان در گذشته نه چندان دور به علت توییت هایی که یک دهه پیش انجام داده بود، از فیلم Guardians of the Galaxy 3 کنار گذاشته شد ( فیلم نگهبانان کهکشان 3 بدون کارگردان شد؛ اخراج جیمز گان از پروژه ).

در حال حاضر مراحل تولید فیلم محافظان کهکشان 3 متوقف شده است. در حالی که مارول به دنبال یک کارگردان جدید برای فیلم خود است، جیمز گان در یکی از پروژه های DC حضور پیدا می کند. برادران وارنر به صورت رسمی اعلام کرده جیمز گان نویسندگی سناریو فیلم Suicide Squad 2 را بر عهده دارد.

جیمز گان دارای حس شوخ طبعی منحصر به فردی است و به همین دلیل می تواند یک نویسنده خوب برای فیلم Suicide Squad 2 باشد. قسمت اول فیلم جوخه انتحار به فروش مناسبی در بازار دست پیدا کرد؛ با این حال منتقدان از آن دل خوشی نداشتند.

فیلمنامه جوخه انتحاری 2

با توجه به امتیازهای پایین منتقدان، نمی توان در رابطه با قسمت دوم فیلم جوخه انتحاری اظهار نظر قطعی کرد. این احتمال وجود دارد که فیلم Suicide Squad 2 دنباله قسمت اول خود باشد و یا اینکه به عنوان یک فیلم مستقل توسعه پیدا کند. انتظار می رود این فیلم در بازار فروش مناسبی داشته باشد.

برخلاف انتظارهای اولیه، فیلم برداری قسمت دوم فیلم جوخه انتحاری 2 سال آینده میلادی آغاز می شود. با توجه به این موضوع، فیلم Suicide Squad 2 زودتر از سال 2020 روی پرده سینما قرار نمی گیرد.

در ادامه سال جاری میلادی فیلم آکوامن با بازی جیسون موموآ اکران می شود و در سال آینده نیز شاهد قرارگیری فیلم مستقل جوکر روی پرده سینما خواهیم بود ( اولین تصویر واکین فینیکس در نقش جوکر خبرساز شد ).

ارسال نظر