پرکارترین بازیگران سال 1400 را بشناسید

پرکارترین بازیگران سال 1400 امسال در سینما و شبکه نمایش خانگی حضور داشتند.

پرکارترین بازیگران سال 1400 را بشناسید

روزنامه خراسان در گزارشی نوشت سال ۱۴۰۰ که آخرین روزهای آن را سپری می‌کنیم، برای تعدادی از ستاره‌ها و بازیگران سینما سال بسیار پرکاری بود. بعضی از آن‌ها با حضور در چند فیلم و عده‌ای از آن‌ها با بازی در چند سریال شبکه نمایش خانگی، در این رسانه پرکار بودند. تعدادی از آن‌هـا نیز فعالیت خود را همزمان در سینما و شبکه نمایش خانگی پیگیری کردند.

همچنین بخوانید: 10 ستاره پولساز سینمای ایران در سال ۱۴۰۰ چه کسانی بودند؟

در این مطلب، پرکارترین بازیگران سال 1400 سینما، تلویزیون و شبکه نمایش خانگی در سال ۱۴۰۰ را بررسی می‌کنیم.

امیر آقایی

امیر آقایی امسال با ایفای نقش در سه فیلم، حضور پررنگی در سینما داشت. او سال ۱۴۰۰ را با بازی در فیلم «شبگرد» و همکاری با فرزاد موتمن آغاز کرد و در فیلم «خط نجات» اثر وحید موسائیان نیز حضور داشت. این دو فیلم در جشنواره فجر حضور نداشتند.

پرکارترین بازیگران سال 1400

فیلم «بی مادر» ساخته مرتضی فاطمی که در جشنواره فجر رونمایی شد نیز سومین فیلمی است که آقایی امسال جلوی دوربین آن رفت. هیچ‌یک از این سه اثر هنوز اکران عمومی نشده‌اند.

رعنا آزادی‌ور

سال ۱۴۰۰ برای رعنا آزادی‌ور سال پربار و مهمی بود. او با سریال «زخم کاری» ساخته محمدحسین مهدویان ورود پرسروصدایی به شبکه نمایش خانگی داشت و در سریال « جیران » اثر حسن فتحی نیز ایفای نقش کرد.

پرکارترین بازیگران سال 1400

آزادی‌ور در شش ماه دوم سال تا پیش از چهلمین جشنواره فیلم فجر هم مشغول بازی در «مرد بازنده» مهدویان بود. او پس از مدتی کم‌کاری، با ایفای نقش در دو سریال و یک فیلم، سال پرکاری را سپری کرد.

پژمان جمشیدی

پژمان جمشیدی که با «دینامیت» پول‌سازترین ستاره سال شد، جزو پرکارترین بازیگران هم است. او اوایل مرداد برای بازی در فیلم «علفزار» جلوی دوربین رفت و یکی از نقش‌های اصلی را بر عهده داشت. جمشیدی سپس در «بی‌مادر» ایفای نقش و دومین فیلم غیرکمدی سال ۱۴۰۰ را در کارنامه‌اش ثبت کرد.

پرکارترین بازیگران سال 1400

او برای بازی در «زیرخاکی ۳» به تلویزیون برگشت و از آذر تا پایان سال درگیر بازی در این مجموعه بود که نوروز رونمایی خواهد شد.

بیشتر بخوانید:‌ معرفی سریال های نوروزی 1401 | نوروز در قاب تلویزیون

امین حیایی

دیگر ستاره پرکار امسال، امین حیایی است. او اواخر سال ۹۹ تا اردیبهشت امسال مشغول بازی در اولین فیلم امیرحسین عسگری «برف آخر» بود که برایش سیمرغ جشنواره فجر را به همراه داشت.

پرکارترین بازیگران سال 1400

حیایی از اوایل فروردین در فیلم «غریزه» بازی کرد و با ژاله صامتی و پانته‌آ پناهی‌ها همبازی شد. این بازیگر از مرداد برای بازی در سریال نمایش خانگی «ساخت ایران ۳» جلوی دوربین بهمن گودرزی رفت که نوروز به نمایش خانگی خواهد رسید.

مریلا زارعی

مریلا زارعی امسال برخلاف سال‌های گذشته حضور فعالی در شبکه نمایش خانگی داشت. او از اواخر سال ۹۹ بازی در سریال «جیران» را آغاز کرد و تابستان امسال نیز درگیر بازی در سریال «نوبت لیلی» به کارگردانی روح‌الله حجازی شد. بنابراین او به زودی علاوه بر «جیران» با سریال حجازی نیز در شبکه نمایش خانگی حاضر خواهد بود.

پرکارترین بازیگران سال 1400

این بازیگر مهرماه نیز برای بازی در فیلم «هناس» ساخته حسین دارابی جلوی دوربین رفت و نقش اصلی فیلم را بر عهده داشت.

حمید فرخ‌نژاد

حمید فرخ‌نژاد امسال به نمایش خانگی کوچ و در 4 سریال با ژانرهای متفاوت بازی کرد.

پرکارترین بازیگران سال 1400

فرخ‌نژاد در مجموعه عاشقانه و تخیلی «نوبت لیلی» حضور داشت و با مریلا زارعی همبازی شد، در کمدی «شبکه مخفی زنان» همبازی لیلا حاتمی و مهدی هاشمی بود و در «پدر گواردیولا» ساخته سعید نعمت‌الله نیز در کنار مهران مدیری و هنگامه قاضیانی ایفای نقش کرد.

او همچنین در فصل دوم « میدان سرخ » حضور داشت.

شبنم مقدمی

شبنم مقدمی در دو سال اخیر حضور کم‌رنگی در سینما داشته و در عوض مسیر بازی در مجموعه‌های نمایش خانگی را در پیش گرفته است. این بازیگر اوایل امسال تا تابستان مشغول بازی در «مردم معمولی» بود که با استقبال مواجه نشد.

پرکارترین بازیگران سال 1400

همچنین گفته شده او در کمدی «شبکه مخفی زنان» هم حضور دارد و در اولین سریال مهران احمدی به نام «بی‌گناه» نیز نقش‌آفرینی کرده است. سریال احمدی کمدی نیست و از لحاظ ژانر با دو اثر دیگر او متفاوت است.

ارسال نظر