امکان درخواست تیک آبی اینستاگرام در اختیار حساب های پر فالوور قرار گرفت

رسانه کلیک - کاربران پر فالوور می توانند درخواست تیک آبی اینستاگرام کنند. این شبکه اجتماعی از امروز این قابلیت را برای کاربران فراهم کرد.

امکان درخواست تیک آبی اینستاگرام در اختیار حساب های پر فالوور قرار گرفت

امکان درخواست تیک آبی اینستاگرام در اختیار کاربران این شبکه اجتماعی محبوب قرار گرفت. حساب های پر فالوور از این پس می توانند تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنند.

کاربران برای ارسال درخواست تیک آبی اینستاگرام خود باید به بخش تنظیمات مراجعه کنند و گزینه «Request Verification» را انتخاب کنند. برای دریافت این تاییدیه باید نام کامل و حساب کاربری را در اختیار اینستاگرام قرار داد.

حساب های پر فالوور اینستاگرام پس از ارسال درخواست خود برای دریافت تیک آبی، باید مدت زمان نامشخصی منتظر بمانند. اینستاگرام پس از دریافت درخواست تیک آبی، حساب کاربری را بررسی کرده و آن را تایید و یا رد می کند.

در بروزرسانی که به تازگی برای این اینستاگرام عرضه شده، امنیت آن افزایش یافته است. این کاربران برای تایید دو مرحله ای می توانند از اپلیکیشن های دیگری مانند Google Authenticator نیز استفاده کنند.

این شبکه اجتماعی قصد دارد اطلاعات بیشتری از حساب های پر فالوور اینستاگرام را در اختیار کاربران خود قرار دهد. از این پس اینستاگرام زمان عضو شدن، کشور و تغییرات ایجاد شده در نام کاربری حساب های پر فالوور این شبکه اجتماعی در یک سال اخیر را به نمایش می گذارد.

حساب های کاربری پر فالوور از ماه سپتامبر می توانند اطلاعات خود را به صورت خصوصی بررسی کنند و سپس اینستاگرام این اطلاعات را برای تمامی کاربران به صورت عمومی نمایش می دهد. پشتیبانی از اپلیکیشن های دیگر برای تایید دو مرحله ای از چند هفته دیگر در اختیار تمامی کاربران اینستاگرام قرار می گیرد.

شایان ذکر است؛ در انتخابات اخیر ایالات متحده آمریکا برخی حساب های جعلی در فیس بوک موفق به انتشار اخبار نادرست شدند، در همین راستا فیس بوک تغییراتی در قوانین خود ایجاد کرد. به نظر می رسد ویژگی های جدید اینستاگرام برای نمایش اطلاعات حساب های پر فالوور به منظور جلوگیری از مشکل مشابه در این شبکه اجتماعی باشد.

ارسال نظر