تبلیغات اینستاگرام به صفحه اکسپلور راه پیدا می کند

رسانه کلیک - به استناد اخبار جدید، به نظر می رسد تبلیغات اینستاگرام در حال ورود به مرحله جدیدی هستند و قرار است در صفحه اکسپلور نیز نمایش داده شوند.

تبلیغات اینستاگرام به صفحه اکسپلور راه پیدا می کند

ظاهرا تبلیغات در اینستاگرام در حال ورود به مرحله جدیدی هستند. این شبکه اجتماعی به تازگی اعلام کرده تبلیغات آن به زودی به صفحه اکسپلور که کاربران از طریق آن مطالب تازه مرتبط با علایق خود را مشاهده می کنند نیز راه خواهد یافت. تبلیغات قرار نیست در خود صفحه اکسپلور ظاهر شوند، اما کاربر زمانی که روی پستی کلیک کرده و مشغول گشت و گذار می شود، با این تبلیغات مواجه خواهد شد. این تبلیغات در قالب عکس و ویدیو خواهند بود و اولین تبلیغ که در قالب IGTV است، امروز به صورت زنده منتشر خواهد شد. تیم اینستاگرام طی هفته های آینده شرکای خود را با هدف تبلیغ در صفحه اکسپلور انتخاب خواهد کرد و این ویژگی طی ماه های آینده برای همه فعال خواهد شد.

Susan Buckner Rose ، مدیر بازاریابی کسب و کار و محصولات طی مصاحبه ای با The Verge گفت:

صفحه اکسپلور جایی است که افراد برای گشت و گذار بیشتر و اکتشاف از آن استفاده می کنند و همین نکته آن را به یکی از عرصه های مناسب تبلیغات تبدیل می کند.

او صفحه اکسپلور را جایی دانست که بیشترین پذیرش تبلیغات ممکن است در آن رخ دهد، زیرا افراد در آن به دنبال یافتن صفحات یا افراد جدیدی هستند که آن ها را دنبال نمی کنند.

تبلیغات اینستاگرام

یکی دیگر از نکات درباره تبلیغات اینستاگرام در صفحه اکسپلور آن است که اعضای تیم تبلیغاتی، هنوز اعلام نکرده اند که چرا این تبلیغات قرار نیست در خود صفحه به طور مستقیم ظاهر شوند.

اگرچه افراد از صفحه اکسپلور برای یافتن صفحات جدید مطابق سلیقه خود استفاده می کنند، با این حال ممکن است علاقه چندانی به دیدن تبلیغات بیشتر نداشته باشند. اینستاگرام اکنون نیز در استوری ها و صفحه فید به تبلیغات می پردازد، بنابراین ایده وارد کردن تبلیغات به صفحه اکسپلور ممکن است با شکست مواجه شود. با این همه، اینستاگرام نیاز به تبلیغات دارد و اگر تبلیغ کندگان جدیدی به اینستاگرام و فیسبوک وارد شوند، اینستاگرام چاره ای به جز استفاده از عرصه های جدید برای تبلیغات نخواهد داشت. علاوه بر این، کاربران اینستاگرام هزینه ای برای استفاده از این برنامه پرداخت نمی کنند، بنابراین دیدن تعدادی تبلیغ در روز ممکن است معادل با پرداخت همین هزینه باشد.

ارسال نظر