توییتر حساب های غیرفعال را حذف می کند [بروزرسانی]

رسانه کلیک - توییتر حساب های غیرفعال را حذف خواهد کرد. بر این اساس، اگر حساب شما برای مدت 6 ماه غیر فعال باشد، توییتر برای شما ایمیلی ارسال کرده و سپس این اکانت را حذف می کند.

توییتر حساب های غیرفعال را حذف می کند [بروزرسانی]

توییتر برای حساب های غیرفعال ایمیل ارسال کرده و به آن ها هشدار می دهد تا تاریخ 11 دسامبر وارد اکانت خود شوند. در صورت عدم این کار، حساب کاربر حذف شده و نام کاربری وی در اختیار افراد دیگر قرار می گیرد. اگر حساب شما برای مدت 6 ماه و یا بیشتر غیرفعال باشد، این ایمیل را دریافت خواهید کرد.

سخنگوی توییتر در این زمینه اعلام کرده است:

به عنوان بخشی از تعهد خود، به دنبال پاک سازی دقیق حساب های غیرفعال هستیم. یکی از دلایل آن، تشویق افراد به ورود دوباره به این شبکه اجتماعی و استفاده از آن است. ما صاحب حساب های غیرفعال برای مدت زمان 6 ماه و یا بیشتر را مطلع می کنیم و سپس این اکانت ها را حذف خواهیم کرد. نام کاربری این حساب ها پس از چندین ماه آزاد می شوند و بلافاصله پس از حذف حساب، نام کاربری در اختیار فرد دیگری قرار نمی گیرد.

با توجه به این موضوع، فعلا نباید منتظر استفاده از نام کاربری مورد علاقه خود باشد. در حقیقت، اگر حساب کاربری در تاریخ 11 دسامبر حذف شود، نام کاربری آن در تاریخ 12 دسامبر آزاد نخواهد شد. در حال حاضر نحوه تشخیص غیرفعال بودن یک حساب مشخص نشده؛ با این حال توییتر به دنبال پیدا کردن راه های مناسب برای این کار است.

بروزرسانی: توییتر اعلام کرده این اقدام تنها در اتحادیه اروپا انجام می شود. توییتر باید به دنبال راهی برای حفظ حساب های کاربری مربوط به افراد فوت شده باشد. تا زمانی که راهی برای این مشکل توسط توییتر پیدا نشود، حساب های غیرفعال حذف نخواهند شد.

ارسال نظر