عملکرد اینستاگرام با مشکل مواجه شده است

رسانه کلیک - عملکرد اینستاگرام مختل شده است. در همین راستا، برخی کاربران قادر به پست کردن مطالب جدید نیستند و یا نمی توانند استوری ها را مشاهده کنند.

عملکرد اینستاگرام با مشکل مواجه شده است

در صورتی که خواهان انتشار یک تصویر و یا ویدیو جدید در اینستاگرام یا فیسبوک باشید، با مشکلاتی در این شبکه های اجتماعی مواجه خواهید شد. عملکرد اینستاگرام و فیسبوک دچار مشکل شده است؛ با این حال همچنان از دسترس خارج نشده اند. اینستاگرام از این موضوع آگاه بوده و توییتی را منتشر کرده است. توییت این شبکه اجتماعی به شرح زیر است:

از مشکلات ایجاد شده برای اپلیکیشن های خانواده فیس بوک شامل اینستاگرام اطلاع داریم. در حال کار برای رفع این مشکلات در سریع ترین زمان ممکن هستیم.

این مشکل در بسیاری از کشورها وجود دارد و می توان آن را جهانی دانست. برخی به این موضوع اشاره کرده اند که قادر به مشاهده پست ها در فیس بوک نیستند و یا استوری های اینستاگرام برای آن به نمایش گذاشته نمی شوند. تعدادی از کاربران به مشکلات مسنجر نیز اشاره کرده اند.

بر اساس گزارش DownDetector، این مشکل در اروپایی مرکزی بیش از جاهای دیگر خودنمایی می کند. در کشور انگلستان هشتگ InstagramDown در توییتر ترند شده است. کاربران در ایالات متحده آمریکا مشکلات فیس بوک را گزارش کرده اند.

در اوایل سال جاری میلادی شاهد ایجاد مشکلات اساسی برای اپلیکیشن های واتساپ، فیس بوک و اینستاگرام بودیم. رفع این مشکلات 24 ساعت زمان برد. باید دید این بار فیس بوک در چه مدت زمانی می تواند اختلالات ایجاد شده را برطرف کند.

ارسال نظر