امکانات رایگان در اختیار پیام‌ رسان‌ های داخلی قرار گرفت

رسانه کلیک - مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفته که در راستای حمایت از کالا و خدمات داخلی، امکانات رایگان برای پیام‌ رسان‌ های داخلی فراهم می‌ شود.

امکانات رایگان در اختیار پیام‌ رسان‌ های داخلی قرار گرفت

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ صادق عباسی شاهکوه مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اظهار کرده است که از ابتدای دولت یازدهم تاکنون فعالیت‌ های گسترده‌ ای در بستر ارتباطی رخ داده است و این امکانات مخصوصا در مورد اپراتورها قابل مقایسه با قبل نیست؛ اما مردم عزیز کشورمان لیاقت پیشرفت بیشتر، در همه عرصه ها را دارا هستند.

وی به برخورداری از مدیریت جهادی در این شرکت تاکید کرد و گفت: استراتژی شرکت ارتباطات زیرساخت این است که فعالیت‌ های ارتباطی را انحصاری نکند، بلکه خدمات با کیفیت و قیمت ارزان ارائه شود تا انتخاب برتر و اول تمامی ذینفعان بخش باشد.

وی حرکت رو به جلو در مسیر ارتقای خدمات را ضروری خواند و اضافه کرد: در راستای حمایت از کالا و خدمات داخلی هم اکنون امکانات رایگان برای پیام‌ رسان‌ های داخلی همچون محل استقرار سرورها، ظرفیت IXP داخلی و پهنای باند و اینترنت را شرکت ارتباطات زیرساخت فراهم می‌ کند و این باعث افتخار ما است تا سیاست‌ های کشور را به بهترین نحو اجرا کنیم.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت به تعهداتی که وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران بر عهده این شرکت گذاشته اشاره کرد و افزود: خوشبختانه از برنامه عقب نیستیم؛ اما نیازمند حرکت رو به جلو، برای خدمت‌ رسانی بهتر هستیم.

وی با بیان اینکه شرکت ارتباطات زیرساخت، هسته اصلی شبکه ملی اطلاعات است، یادآور شد: لازم است برای پیاده‌ سازی این شبکه آمادگی کامل داشته باشیم و شرایط مناسب برای دارندگان محتوای داخلی را فراهم کنیم.

ارسال نظر