قابلیت «منشن» به نی نی سایت اضافه شد

رسانه کلیک - شبکه اجتماعی نی نی سایت که محبوبیت بسیاری میان مادران فارسی زبان دارد به تازگی امکان جدید «منشن» را برای کاربران خود فراهم کرده است.

قابلیت «منشن» به نی نی سایت اضافه شد

قابلیت منشن کردن امکان جدیدی است که بصورت ازمایشی به این سایت اضافه شده و کاربران بوسیله آن می‌توانند دوستان خود و یا کاربران فعال دیگر در تاپیک‌ها را صدا بزنند.

طی سال‌های گذشته نی نی سایت توانسته با بروزرسانی های مداوم و فراهم سازی امکانات و قابلیت های جدید، جایگاه خود را به عنوان یک شبکه اجتماعی، میان مادران فارسی زبان در سراسر دنیا پیدا کند و دور از واقعیت نیست اگر نی نی سایت را بزرگترین و نخستین شبکه اجتماعی مادران فارسی زبان بنامیم. ضمن اینکه رتبه الکسای این شبکه اجتماعی نیز گواهی برای تصدیق چنین گفته ای است.

منشن کردن نی نی سایت

در این میان وجود ویژگی های یک شبکه اجتماعی واقعی مانند منشن کردن (صدا زدن) امری ضروی بود که با بروزرسانی اخیر به نی نی سایت اضافه شد. همچنین قابلیت «هشتگ» نیز هفته آینده به نی نی سایت اضافه می شود.

به منظور استفاده از این قابلیت کافی است هنگام درج پست جدید مطابق استاندارد تمام شبکه های اجتماعی دنیا از کاراکتر @ برای فراخوانی نام کاربری فرد مورد نظر استفاده کنید.

همچنین باید بدانید که اتفاقات و ویژگی های جدیدی طی هفته های آینده به این وبسایت اضافه خواهد شد که به مرور به معرفی آن‌ها خواهیم پرداخت.

نظر شما در مورد نی نی سایت نخستین شبکه اجتماعی مادران فارسی زبان در جهان چیست؟

ارسال نظر