پیرمرد ۹۴ ساله رکورد جذب یک میلیون فالوور در اینستاگرام را شکست!

رسانه کلیک - آقای دیوید آتنبورو که یک طبیعت شناس ۹۴ ساله است برای اولین بار یک ویدیو در اینستاگرام منتشر کرد و رکورد بیشترین سرعت در جذب یک میلیون فالوور را شکست.

پیرمرد ۹۴ ساله رکورد جذب یک میلیون فالوور در اینستاگرام را شکست!

اولین پست دیوید در اینستاگرام، یک ویدیو IGTV درباره نگرانی‌های گرم شدن کره زمین بود که در ساعت ۲ صبح به وقت PDT در اینستاگرام منتشر شد و تنها بعد از چهار ساعت (6:44) یک میلیون نفر حساب کاربری او را دنبال کردند و ویدیو او بیش از ۲ میلیون بازدید داشت.

این مرد ۹۴ ساله از شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام زیاد استفاده نمی‌کند و برای همین پستی که برای اولین بار در اینستاگرام منتشر کرد نیز از دو نفر کمک گرفته بود. این دو نفر در مستندی به نام A Life On Our Planet که به زودی در نتفیلیکیس منتشر می‌شود با دیوید همکاری میکنند و اکنون حساب کاربری او در اینستاگرام را مدیریت می‌کنند.

آقای دیوید در پست اینستاگرام خود می‌گوید:

من در ۶۰ سال گذشته در رادیو و تلویزیون فعالیت داشته‌ام؛ اما این برای اولین بار است که در اینستاگرام حضور پیدا می‌کنم. همان‌طور که همه ما می‌دانیم، دنیا به دردسر افتاده است. قاره‌ها در آتش هستند؛ یخ‌های طبیعی در حال ذوب شدن هستند؛ صخره‌های مرجانی در حال از بین رفتن هستند؛ ماهی‌ها در حال ناپدید شدن از اقیانوس‌ها هستند و این لیست ادامه دارد.

قبل از آقای دیوید، رکورد جذب فالوور در اینستاگرام در زمان کوتاه در دستان یکی از بازیگران سریال محبوب فرندز به نام Jennifer Aniston بود که در تاریخ ۱۵ اکتبر ۲۰۱۹ حساب کاربری خود در اینستاگرام را ساخت و در مدت ۵ ساعت و ۱۶ دقیقه یک میلیون نفر او را دنبال کردند.

آقای دیوید آتنبورو بیش از ۶ دهه است که در تلویزیون مجری و طبیعت‌شناس است و رکوردهایی در این زمینه نیز داشته است.

ارسال نظر