دستیابی هواوی به جایگاه 68 دنیا در فهرست برترین برندهای سال 2018

رسانه کلیک - جدیدترین رده بندی ارزش برندهای بزرگ دنیا توسط شرکت معتبر Interbrand با عنوان Best Global Brand 2018 منتشر شد. در این لیست هوآوی با پیشرفت 2 رتبه نسبت به سال گذشته و افزایش 14% ارزش نام تجاری خود توانست با تخمین ارزش 7.6 میلیارد دلار جایگاه 68 این لیست را از آن خود کند.

دستیابی هواوی به جایگاه 68 دنیا در فهرست برترین برندهای سال 2018

رتبه 68 شرکت هوآوی در این لیست جایی معنا پیدا می‌کند که توجه کنیم چه برندهایی بعد از هوآوی با ارزش کمتری در این لیست قرار گرفته‌اند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • Master Card
  • Ferrari
  • KIA
  • FedEx
  • KFC
  • Dior
  • LandRover
  • Panasonic
  • CATERPILLAR
  • و غیره

هواوی به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه زیرساخت فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) و تولید تجهیزات هوشمند خود را متعهد به فراهم کردن فناوری های دیجیتال برای کاربران خانگی و سازمانی می‌داند تا در ایجاد رویای دنیای سراسر متصل به هم سهم قابل توجهی داشته باشد. ژآنگ هونگچی، مدیر ارشد بازاریابی هوآوی در این ارتباط گفت: "امروزه پیشرفت روزافزون چرخه صنعتی بر اهمیت تکنولوژی‌هایی از قبیل هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، 5G و فناوری‌های ابری می‌افزاید. هوآوی توانسته است با یکپارچه‌سازی هوش مصنوعی با شبکه‌های ابری و دستگاه‌های هوشمند خود تجربه‌ای بهتر و با ارزش‌تر را برای مخاطبان خود به ارمغان آورد.

در حال حاضر، 211 شرکت درلیست Global 500 Fortune - و 48 شرکت از 100Fortune - در حال همکاری با Huawei هستند. به علاوه هواوی با گسترش شبکه 5G با 50 شریک تجاری خود در این حوزه در سراسر جهان همکاری می‌کند.

هواوی در سال جاری با سری هواوی P20 خود بار دیگر استانداردهای جدیدی در بخش دوربین گوشی‌های هوشمند تعریف کرده و توانست بازخوردهای مثبتی را در سراسر جهان دریافت کند و جایگاه خود را به عنوان یکی از رهبران گوشی‌های پرچم‌دار در بازار جهانی تثبیت کند. جدیدترین گوشی‌های سری Mate یعنی هواوی میت 20 هم که اولین سری گوشی‌های هواوی با چیپ جدید Kirin 980 هستند، در تاریخ 16 اکتبر در لندن رونمایی می‌شود. هوآوی همچنین با ارائه نوآوری‌های دیگر در زمینه افزایش پهنای باند تلفن همراه و دستگاه‌های هوشمند خانگی تلاش کرده است تجربه‌ای هوشمند و دیجیتال را برای خانواده ها در سراسر جهان رقم بزند.

نوآوری دیگر هواوی تکنولوژی HUAWEI CLOUD با توسعه زیرساخت‌های ابری است که با سرویس‌های ابری پایدار، قابل اطمینان و امن فعالیت می‌کند. HUAWEI CLOUD بیش از 120 سرویس و 60 راه حل را در 16 دسته گنجانده است و با تلفیق آنها با هوش مصنوعی، کارایی بیشتری به آنها بخشیده است.

هواوی همچنین به طور فعالانه تکنولوژی ها و روش های کسب و کار جدید را دنبال و با همراهی شرکای تجاری خود به نوآوری ادامه می‌دهد تا بتواند یک جهان کاملا متصل و هوشمند ایجاد کند.

ارسال نظر