ارزان‌ ترین مدل آیفون جدید 26 میلیون تومان قیمت خورد!

براساس مشاهدات از بازار گوشی تلفن همراه، ارزان‌ ترین مدل آیفون جدید با حداقل قیمت 26 میلیون تومان وارد بازار شده و برای مدل‌ بالاتر تا 35 میلیون تومان قیمت داده می شوند که این گوشی‌ ها در پاساژ‌هایی از جمله علاالدین و پایتخت به فروش می‌ رسند. این آیفون ها رجیستر شده هستند و کاملا به صورت مسافری وارد شده‌‌ اند. همچنان که اخیرا ارایه یک بیمه به جای گارانتی روی برخی گوشی‌ های آیفون مرسوم شده برخی از آیفون‌ های جدید نیز با این بیمه ارایه شده‌ اند. 

ارزان‌ ترین مدل آیفون جدید 26 میلیون تومان قیمت خورد!

به گزارش کلیک به نقل از فارس؛ بازار تلفن همراه در حال و هوای نوسان مداوم نرخ ارز شاهد ورود جدیدترین گوشی‌ های اپل است.

براساس مشاهدات از بازار گوشی تلفن همراه، ارزان‌ ترین مدل آیفون جدید با حداقل قیمت 26 میلیون تومان وارد بازار شده و برای مدل‌ بالاتر تا 35 میلیون تومان قیمت داده می شوند که این گوشی‌ ها در پاساژ‌هایی از جمله علاالدین و پایتخت به فروش می‌ رسند. این آیفون ها رجیستر شده هستند و کاملا به صورت مسافری وارد شده‌‌ اند. همچنان که اخیرا ارایه یک بیمه به جای گارانتی روی برخی گوشی‌ های آیفون مرسوم شده برخی از آیفون‌ های جدید نیز با این بیمه ارایه شده‌ اند.

البته فعالان بازار موبایل نیز تاکید می کنند که این قیمت‌ ها واقعی نیست.

با ورود محصول جدید اپل، تبلیغات رجیستری این محصول نیز دیده می شود که مدعی اند گوشی را در کمتر از 2 ساعت رجیستر می‌ کنند و برای رجیستری قانونی آیفون Xs و‌ Xs Max آگهی می‌ دهند.

ارزان‌ ترین مدل آیفون جدید

ارسال نظر