در آینده فیبرنوری را به منازل می‌ آوریم

رسانه کلیک - مدیرعامل مخابرات ایران با بیان اینکه تلاش می‌ کنیم در آینده فیبر نوری را به منازل بیاوریم، گفت: تعرفه‌ هایمان را باید مناسب کنیم، البته در همکاری جدی با شهرداری‌ ها کارهای خوبی انجام شده است.

در آینده فیبرنوری را به منازل می‌ آوریم

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ سید مجید صدری مدیرعامل مخابرات ایران در جمع جلسه شورای اداری استان اصفهان که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، عنوان کرد: شرکت مخابرات ایران تنها شرکت مخابراتی در کشور است و سعی می‌ کند زیرساخت‌ های مطلوبی را برای مردم و بخش خصوصی فراهم کند به‌ طوری‌ که رویکرد جدید این شرکت همکاری خوب و ثمربخش با بخش خصوصی است.

وی با بیان اینکه در تمام استان‌ ها سعی می‌ کنیم امکانات ارتباطی خوبی فراهم کنیم، اظهار کرد: اصفهان یکی از این استان‌ ها است، شرکت مخابرات ایران با مراکز علمی و دانشگاهی ارتباط خوبی دارد و در آینده تلاش می‌ کنیم فیبر نوری را به منازل بیاوریم.

صدری افزود: تلاش کرده‌ ایم کسانی که مایل به دریافت فیبر نوری هستند ثبت‌ نام خود را انجام دهند تا از خدمات این شبکه ارتباطی بهره‌ مند شوند.

مدیرعامل مخابرات ایران ادامه داد: تعرفه‌ هایمان را باید مناسب کنیم، البته در همکاری جدی با شهرداری‌ ها کارهای خوبی انجام شده، هم‌ چنین برای برخی سازمان‌ ها فیبر نوری را تهیه کرده‌ ایم و برای مثال در سازمان تامین اجتماعی ۳۸ نقطه فیبر نوری را آماده کرده‌ ایم.

وی تصریح کرد: در سال حمایت از کالای ایرانی تلاش کردیم اکثر تجهیزات ما ایرانی باشد تا به محقق شدن شعار سال کمک کرده باشیم.

صدری اضافه کرد: بحث حمایت از استارتاپ‌ ها را در دستور کار داریم و تاکنون سه همایش را در راستای حمایت از استارتاپ ها برگزار کرده‌ ایم، هم‌ چنین ورزشگاه نقش‌ جهان را به فیبر نوری مجهز می‌ کنیم و امیدواریم در امکان عمومی دیگر نیز این امکان فراهم شود ( نقش جهان اولین ورزشگاه دارای فیبر نوری در کشور ).

مدیرعامل مخابرات ایران با بیان اینکه به دنبال توسعه اینترنت روستایی هستیم، یادآور شد: هم‌ اکنون ۹۳۵ روستا در استان اصفهان داریم که از این تعداد ۳۲۰ روستا به فیبر نوری مجهز شده‌ اند.

ارسال نظر