افزایش سقف حمایت از شرکت های دانش بنیان برای مشاوره و اخذ استانداردها

رسانه کلیک - مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی از افزایش سقف حمایت از شرکت های دانش بنیان برای خدمات مشاوره و اخذ استانداردها خبر داد.

افزایش سقف حمایت از شرکت های دانش بنیان برای مشاوره و اخذ استانداردها

مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی گفت صندوق نوآوری ۷۰ درصد هزینه مشاوره و اخذ استانداردها، مجوزهای ملی و بین‌المللی و خدمات آزمایشگاهی را برای شرکت‌های دانش‌بنیان به طور بلاعوض پرداخت می‌کند.

دکتر مرضیه شاوردی با بیان این مطلب افزود: «با هدف تشویق به تجاری‌سازی دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان و ورود موفق آن‌ها به بازارهای داخلی و خارجی، صندوق نوآوری و شکوفایی ۷ بسته حمایتی را برای این شرکت‌ها تعریف کرده است.»

وی این بسته‌های حمایتی را شامل مشاوره و اخذ استانداردهای سیستم‌های مدیریتی تا سقف ۶۰ میلیون تومان، مشاوره و تمدید استانداردهای سیستم‌های مدیریتی تا سقف ۳۰ میلیون تومان، مشاوره و اخذ استانداردها و مجوزهای بین‌المللی تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان، مشاوره و تمدید استانداردها و مجوزهای بین‌المللی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان، مشاوره و اخذ تأییدیه‌های ملی تا سقف ۶۰ میلیون تومان، مشاوره و تمدید تأییدیه‌های ملی تا سقف ۳۰ میلیون تومان و خدمات آزمایشگاهی تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان دانست.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت درخواست به سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به نشانی ghazal.inif.ir بخش توانمندسازی و کمک مشاوره و اخذ استانداردها و مجوزها مراجعه کنند.

افزایش سقف حمایت از شرکت های دانش بنیان داخلی از جمله خدمات حمایتی جدید صندوق نوآوری و شکوفایی کشور است.

ارسال نظر