تنها یک روز دیگر تا اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی

رسانه کلیک _ اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی روز پنج‌شنبه ۱۲ مرداد‌ماه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.

تنها یک روز دیگر تا اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی

به گزارش کلیک، دومین دوره اجلاس توسعه‌دهندگان وب فارسی با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و ریاست پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا برگزار خواهد شد که در این دوره، تمرکز جدی‌تری بر بخش غیر دولتی صورت گرفته است و تلاش شده سخنرانی‌ها و پنل‌هایی در جهت انتقال تجربیات و دانش افراد فعال در حوزه وب فارسی در چارچوب برگزاری این رویداد گنجانده شود.
این دوره از اجلاس در راستای پنج محور حیاتی و کلیدی وب فارسی یعنی طراحی و توسعه، کارآفرینی، فناوری‌های مالی (فینتک)، امنیت سایبری و کسب و کارهای اینترنتی و با سخنرانی افراد سرشناس و متعددی از حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود. لازم به ذکر است این دوره از رویداد شاهد سخنرانی افراد متعدد و بیشتری نسبت به دوره اول خواهد بود.
اجلاس توسعه‌‌دهندگان وب فارسی با دعوت و حضور همزمان دو بخش دولتی و خصوصی به مسیر خود ادامه خواهد داد و بنا دارد مانند سال گذشته این دو اقلیم دور افتاده از یکدیگر را کمی نزدیک‌تر کند تا زمینه را برای گام‌های بعدی توسط کانون توسعه‌دهندگان فضای مجازی را مهیا سازد.

این دوره در ساختمان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در روز پنج شنبه ۱۲ مرداد ماه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۶ بعد از ظهر برگزار می‌شود. برای خرید بلیط و مشاهده جزئیات به سایت اجلاس توسعه دهندگان وب فارسی مراجعه کنید.

ارسال نظر