کارگاه تولید محتوای تجاری ویژه متخصصین برگزار می شود

رسانه کلیک - کارگاه تولید محتوای تجاری ویژه متخصصین در تاریخ 12 مرداد در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد. تولید محتوا یکی از مهم ترین و موثرترین راه های ارتباطی در تمام سفر مشتری است.

کارگاه تولید محتوای تجاری ویژه متخصصین برگزار می شود

انتشار محتوای مناسب با استراتژی هوشمندانه می تواند مخاطبان را به مشتریان وفادار تبدیل کند. در این قرار است بیشتر درباره نوع محتوا صحبت شود. محتوا مهمترین ابزار ما برای کمک به مخاطبان است تا فرآیند پیچیده انتخاب را تسهیل کند. ما با فرآیند تصمیم‌گیری مخاطب آشنا می‌شویم و می‌آموزیم در هر مرحله از این سفر باید چه محتوایی به او ارائه کنیم. در این مرحله شناخت مخاطب اهمیت بسیاری دارد ضمن اینکه در این بخش روی استراتژی‌های موفق بازاریابی محتوایی صحبت خواهیم کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نحوه ارائه مطالب در کارگاه "تولید محتوای تجاری ویژه متخصصین" و سرفصل‌ها به این لینک مراجعه فرمایید.

مدرس کارگاه بابک نقاش، نویسنده، خبرنگار و بازاریاب محتوا است. او نزدیک به ۱۵ سال سابقه مطبوعاتی در حوزه فناوری دارد و بر موضوعاتی مانند بازاریابی دیجیتال، کسب‌وکار و ارتباطات مسلط است. نقاش در حال حاضر به عنوان استراتژیست، مشاور و مجری طرح‌های تولید و بازاریابی محتوا فعالیت می‌کند.

پیشنهاد ویژه مدرسه استارتاپ ایران به علاقه مندان برای حضور در این کارگاه تخفیف ۲۰% است. شما می توانید با وارد کردن کد click هنگام ثبت نام از این تخفیف بهره مند شوید.

ارسال نظر