بستر فنی رجیستری تبلت آماده شد

رسانه کلیک - معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا گفت: کارهای فنی رجیستری تبلت انجام شده و بستر اجرای آن آماده است. منتظر تعیین تکلیف تخصیص ارز وارداتی هستیم.

بستر فنی رجیستری تبلت آماده شد

به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ حمیدرضا دهقانی‌ نیا معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا با اشاره به اینکه مرحله دوم اجرای طرح رجیستری تلفن همراه و سایر تجهیزات سیم کارت‌ خور مربوط به رجیستری تبلت بوده است، عنوان کرد: هم اکنون کارهای فنی رجیستری تبلت آغاز شده است و ما بستر را آماده کرده ایم تا این طرح را زیر بار ببریم ( رجیستری تبلت ها در دست پیگیری است / دردسر شارژرهای سه تیغه در واردات تبلت ).

وی با اشاره به اینکه رجیستری گوشی تلفن همراه با موفقیت به اتمام رسید، اظهار کرد: در این مرحله قصد بر این است که تمامی تبلت های وارداتی به کشور که به سیم کارت مجهز هستند باید در سامانه ثبت و شناسایی رجیستری به ثبت برسند.

دهقانی‌ نیا افزود: در صورتی که مشکل تامین ارز واردات و تکلیف ارزهای تخصیص داده شده به واردکنندگان گوشی موبایل مشخص شود، طرح رجیستری تبلت را زیر بار می بریم.

معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا تصریح کرد: ما منتظر هستیم مشکل پیش آمده در بازار گوشی تلفن همراه حل شود و در غیر این صورت امکان تعمیم طرح رجیستری برای تبلت وجود ندارد؛ چرا که واردکنندگان تبلت نیز همین واردکنندگان موبایل هستند و دولت باید تکلیف آنها را برای دادن ارز دولتی مشخص کند.

ارسال نظر