یادگیری پیچ و خم های شروع برنامه نویسی در سومین همایش توسعه‌دهندگان آی‌اواس ایران

رسانه کلیک - پس از استقبال کاربران از رویدادهای پیشین همایش توسعه‌دهندگان آی‌اواس ایران اکنون زمان سومین سال این رویداد رسیده است.

یادگیری پیچ و خم های شروع برنامه نویسی در سومین همایش توسعه‌دهندگان آی‌اواس ایران

سومین دوره این رویداد در 23 شهریور ماه (جمعه همین هفته) برگزار می شود و جمعی از برترین و موفق ‌ترین برنامه‌‌ نویسان و بازی ‌سازان کشور گرد هم می ‌آیند تا دانش و تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارند.

در این رویداد یک روزه پیچ و خم های شروع برنامه نویسی آی‌اواس از جهات مختلف را یاد خواهید گرفت و با روش های فروش و عرضه برنامه‌هاتون آشنا خواهید شد. همچنین دو پنل گفتگو با برنامه نویسان و بازی سازان مطرح کشور جهت اشتراک گذاری تجربه های آن ها در این عرصه وجود دارد.

برنامه‌نویسان و علاقه‌مندان این حوزه، ساعاتی را همراه ما خواهند بود تا روش ‌هایی را که باعث موفقیتشان در این بازار خواهد شد، فرا گیرند.

بنابراین اگر به دنبال آن هستید که هرچه سریع‌ تر ایده‌ های خود را عملی کنید، این رویداد یک روزه فرصتی فوق العاده برای شروع فعالیت حرفه ‌ای در این حوزه خواهد بود.

شاید شما سازنده بازی و نرم افزار محبوب بعدی ایرانی باشید!

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این رویداد به سایت appleconf.com مراجعه کنید. همچنین می توانید با کد تخفیف click 20 درصد تخفیف بگیرید.

عجله کنید، تنها چند صندلی خالیست!

ارسال نظر