با رویداد سید استارز بیشتر آشنا شوید

رسانه کلیک - سید استارز جهانی مجموعه‌ای است که در بیش از ۸۰ کشور جهان تاکنون با هدف سرمایه‌گذاری موثر (Impact Investment) وارد شده است.

با رویداد سید استارز بیشتر آشنا شوید

این مجموعه با برگزاری رویداد seedstarsworld در بازارهای در حال ظهور از استارتاپ‌های برتر هر کشور دعوت می‌کند تا در مرحله اول در رویداد مقدماتی که در شهرهای مختلف دنیا برگزار می‌شود، شرکت کرده و تیم‌های برتر در مرحله دوم به رویداد منطقه‌ای و پس از آن به رویداد جهانی در کشور سوییس راه پیدا می‌کنند تا جایزه ۵۰۰ هزار دلاری نصیب تیم اول شود.

همچنین شبکه سرمایه‌گذارانی که با سیداستارز در ارتباط هستند تلاش می‌کنند تا بر روی استارتاپ‌های مستعد در کشورهای آمریکای جنوبی، آسیا، آفریقا و خاورمیانه سرمایه‌گذاری کنند.

هدف از این رویداد، نمایش ظرفیت کارآفرینی و فناوری اطلاعات شرکت های نوپا در عرصه داخلی و بین المللی است که باعث پیشرفت دستاورد های تکنولوژی ایران خواهد شد و علاوه بر آن باعث ایجاد فضای رقابتی بین محصولات این حوزه در ایران و سطح بین المللی و جذب سرمایه خارجی می شود.

سفیر سیداستارز در ایران

آقای پویا کندری مدیر عامل شتابدهنده فارابی (شتابدهنده تخصصی فناوری‌های مالی) تاکنون ۴ سال سفیر این مجموعه در ایران بود و کلیه ارتباطات مجموعه سیداستارز در ایران را وی پیگیری می کند.

سید استارز تهران

کشور ایران نیز تاکنون ۴ سال میزبان این رویداد بوده و در این ۳ سال نمایندگان مختلفی را به عنوان استارتاپ برتر به رویداد جهانی اعزام کرده است.

  • سیداستارز ۲۰۱۴ - این رویداد در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار شد که در آن ۱۰ استارتاپ برتر حضور داشتند و ۶۰ نفر نیز در این رویداد شرکت کردند.
  • سیداستارز ۲۰۱۵ - این رویداد در شتابدهنده آواتک برگزار شد که در آن ۴۰ استارتاپ ثبت نام کردند و ۱۰ استارتاپ برای ارائه بر روی استیج انتخاب شدند. در این رویداد بیش از ۱۲۰ نفر حضور داشتند.

  • سیداستارز ۲۰۱۶ - این رویداد در باشگاه پیام (مجموعه وزارت ارتباطات و اطلاعات) برگزار شد و ۵۰ استارتاپ در آن ثبت نام کردند. همچنین بیش از ۲۳۰ نفر در این رویداد شرکت داشتند.
  • سید استارز ۲۰۱۷ - این رویداد در باشگاه پیام (مجموعه وزارت ارتباطات و اطلاعات) برگزار شد و بیش از ۵۵ استارتاپ 250 شرکت کننده در این رویداد حضور داشتند.

تاکنون شرکت‌هایی نظیر چیلیوری، شبکه تبلیغات، شتابدهنده آواتک، شتابدهنده فارابی از این رویداد حمایت کرده‌اند و همچنین این رویداد در بسیاری از رسانه‌های داخلی و خارجی بازتاب خبری گسترده‌ای داشته است.

سیداستارز ۲۰۱۸

در سال ۲۰۱۸ سیداستارز به شهرهای اصفهان، شیراز و مشهد نیز خواهد رفت و رویدادی تحت عنوان سیداستارز ایران در تهران در نهایت در مرکز همایش های بین الملل دانشگاه شهید بهشتی (ظرفیت ۶۵۰ نفر) برگزار می شود تا استارتاپ برتر ایران به عنوان نماینده کشورمان به سوییس و رقابت جهانی برود.

حامیان سید استارز ایران ۲۰۱۸

  • حامی تهران - دانشگاه شهید بهشتی، شتابدهنده فارابی، مهتاب ،ایرانسل، اسنپ تریپ، صباویژن
  • حامی اصفهان - فضای کاری اشتراکی آبی سفید، اتاق بازرگانی اصفهان
  • حامی شیراز - مرکز نوآوری دانشگاه شیراز، شتابدهنده کوانتوم

توضیحات:

  • زبان برگزاری این رویداد انگلیسی است. کلیه سخنرانان و استارتاپ‌های حاضر به زبان انگلیسی در تمامی رویدادها ارائه خواهند داد.
  • این رویداد از طریق پخش زنده در وب سایت و شبکه‌های اجتماعی مختلف به سایر علاقمندان در دنیا نمایش داده خواهد شد (در دست بررسی).
  • همچنین نسخه‌ ضبط شده این رویداد نیز در شبکه‌های اجتماعی مختلف پس از رویداد برای بازدید قرار داده خواهد شد.
ارسال نظر