اسنپ تریپ 34 نفر از نیروهای خود را تعدیل کرد

رسانه کلیک - بعد از تعدیل نیرو در مجموعه‌های فروش بلیت آنلاین سفر نظیر علی بابا و الی‌گشت، امروز نوبت به اسنپ تریپ رسیده و این تیم با 34 نفر از نیروهای خود همکاری خود را به اتمام رسانده است.

اسنپ تریپ 34 نفر از نیروهای خود را تعدیل کرد

مدت زمان زیادی از تعدیل نیروهای علی بابا و الی گشت نگذشته است و امروز در ادامه تعدیل نیروهای بازیگران صنعت گردشگری آنلاین اسنپ تریپ یکی از زیر مجموعه های تیم اسنپ نیز طی یک بیانیه از خداحافظی با 34 تن از نیروهای خود خبر داده است.

اسنپ تریپ در این بیانیه با اشاره به این موضوع که صنعت گردشگری در سراسر جهان از جمله ایران شرایط سختی را تجربه می‌کند، تاکید کرده است که اسنپ تریپ نیز با این چالش ها همراه شده است.

این سومین تعدیل یک گروه فعال آنلاین در حوزه گردشگری است و شنیده‌ها حکایت از این دارد بازیگران دیگر این حوزه نیز حال و روز چندان مساعدی ندارند.

بیانیه اسنپ تریپ به این شرح است:

« بر کسی پوشیده نیست که این روزها صنعت گردشگری در سراسر جهان از جمله ایران درگیر شرایط سخت و دشواری‌‌‌‌‌ست. اسنپ‌‌‎تریپ نیز به عنوان یکی از نقش‌آفرینان اصلی این حوزه دچار چالش‌هایی شده‌‌‌است. برای برون‌‌رفت از این شرایط ناچاریم تدابیر متفاوتی بی‌‌‌‎‌‌‌اندیشیم، اما همه تلاش‌مان بر این بوده که کمترین هزینه گذر از موقعیت فعلی متحمل همکارانمان شود، با این حال ناگزیزیم در شروع سال جدید با ۳۴ نفر از همکاران‌مان خداحافظی کنیم.

قطعا این تصمیم، خسارت‌های ناشی از این شرایط را جبران نخواهد کرد. جدا شدن هر یک از اعضای تیم اسنپ‌‎تریپ برای ما دشوار است. با توجه به شرایط موجود، حقوق فروردین به عزیزانی که با آن‌ها قطع همکاری شده است پرداخت خواهد شد تا شاید به عبور از این شرایط کمکی هر چند ناچیز کرده باشیم.

اسنپ‌تریپ در طی ۴ سال فعالیت خود شرایط مختلفی را پشت سر گذاشته است؛ اما همواره سعی ما بر این بوده که به ارزش‌آفرینی در حوزه گردشگری ادامه دهیم و بهترین خدمات را به مشتریان‌مان ارائه کنیم.

امیدواریم بتوانیم با تلاش و همدلی همه همکاران، هر چه سریع‌تر این روزها را پشت‌ سر بگذاریم و شاهد شرایط بهتری برای همه کسب‌وکارها باشیم.»

ارسال نظر