دست در دست هم نهیم به عشق، اینبار برای حمایت از کسب و کارهای ایرانی!

رسانه کلیک - اگر اخبار استارتاپی و چهره های شناخنه شده این اکوسیستم را در شبکات مجازی دنبال می کنید احتمالا اسم کمپین پازل را هم شنیده است. کمپینی که با هدف حمایت هرچه بیشتر از کسب وکارهای نوپای کشورمان شکل گرفته است.

دست در دست هم نهیم به عشق، اینبار برای حمایت از کسب و کارهای ایرانی!

برگزار کنندگان کمپین پازل که تعدادی از برترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات کسب و کاری هستند قصد دارند تا با برگزاری این کمپین، در بازه زمانی 9 فروردین الی 9 اردیبهشت ماه، فرصتی را برای کسب و کارهای نوپا فراهم کنند تا آن ها هم بتواند از سرویس هایی استفاده کنند که در حالت عادی هزینه هایی میلیونی دارند.

در این کمپین، مجموعه های ارائه دهنده خدمت، در 6 بخش: برنامه نویسی سایت و اپلیکیشن، طراحی گرافیکی، خدمات سرمایه گذاری، تولید محتوا، تبلیغات و سئو خدمات خود را با تخفیف های ویژه ای و بعضا تا 75% تخفیف ارائه می کنند.

این کمپین همچنین قصد دارد تا با جمع آوری 10% از مبلغ هر سفارش دریافتی ، خدماتی رایگان به کسب و کارهای آسیب دیده در این شرایط بحرانی حاصل از کرونا ارائه دهد. بدین ترتیب، کمپین پازل با استفاده از این مبلغ جمع آوری شده و با شناسایی کسب و کارهای آسیب دیده می توانند خدماتی رایگان را در اختیار آنها قرار دهد.

امیر محمدبیگی مدیرعامل و موسس پین استارتاپ که یکی از برگزار کنندگان اصلی این کمپین است، در خصوص جزئیات این کمپین بیان کرده است که " در حال حاضر ۱۴۰ شرکت به عنوان ارائه دهنده خدمت در سایت کمپین ثبت‌نام کرده‌اند.

این شرکت ها پس از تحویل نمونه کارها و لیستی از قیمت های پیشنهادی خود برای ارائه در این کمپین، مورد بررسی قرار گرفته و درصورتیکه شرایط لازم برای حضور در این کمپین را داشته باشند، با آن ها تماس گرفته شده و به عنوان ارائه دهنده خدمت در سایت کمپین ثبت نام نهایی می شوند. در این میان شرکت‌هایی مانند اکوموتیو، دیجیاتو، شنبه‌پرس، یکتانت، کارجوپلاس و آی‌چیز‌ها جزو همکاران کمپین پازل در برگزاری و ارائه خدمت هستند."

محمدبیگی همچنین در مورد نحوه تسویه حساب نیز توضیح داد: " هزینه‌ای که از سوی متقاضی دریافت می‌شود، در ابتدای پروژه به ارائه‌دهنده خدمت منتقل نمی‌شود . بلکه این هزینه به امانت در نزد کمپین پازل می ماند و پس از آنکه مشتری رضایت خود را از کیفیت پروژه تحویل داده شده اعلام نمود، تسویه با مجری صورت می پذیرد." او همچنین اضافه کرد: " این سیستم تسویه سبب میشود متقاضیان دریافت خدمات از کیفیت نهایی طرح اطمینان داشته باشند و با خیالی راحت در کمپین پازل ثبت نام نمایند. کمپین پازل همچنین به منظور حمایت از مجموعه ها و افراد ارائه دهنده خدمت نیز شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است تا در صورت بروز مشکلات احتمالی؛ حق هیچ یک از طرفین (مجری و کارفرما) ضایع نشود"

چنانچه شما هم مایلید به عنوان اراده دهنده خدمت در این کمپین شرکت کنید، به وب سایت کمپین پازل مراجعه کرده و در بخش " سرویسی برای ارائه دارم " درخواست خود را ثبت کنید.

متقاضیان دریافت خدمات ارائه شده در این کمپین نیز می توانند از تاریخ 9 فروردین و با مراجعه به وب سایت کمپین، ضمن مشاهده قیمت های ارائه شده توسط هر مجموعه، نسبت به ثبت سفارش خود اقدام کنند.

ارسال نظر