ادامه حضور شرکت های معتبر در کمپین آنها را به کار بازمی گردانیم

رسانه کلیک - شرکت های معتبر ایرانی همچنان به کمپین #آنها_را_به_کار_بازگردانیم می پیوندند. در این کمپین شرکت های انساندوست ایرانی در راستای مسوولیت اجتماعی خود، بیکار شدگان بر اثر کرونا را استخدام می کنند.

ادامه حضور شرکت های معتبر در کمپین آنها را به کار بازمی گردانیم

در این کمپین که با همکاری مشترک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و موتور جست و جوی مشاغل ایران (کارپیشه) شکل گرفته، شرکت های انساندوست ایرانی در راستای مسوولیت اجتماعی خود، بیکار شدگان بر اثر کرونا را استخدام می کنند.

ادامه حضور شرکت های معتبر در کمپین

به گزارش روابط عمومی این کمپین، در ادامه حضور شرکت های انساندوست در این حرکت ملی، شرکت های پرداخت الکترونیک پاسارگاد، فلایتیو، صنایع غذایی برتر، اپلیکیشن پلاک، شرکت رایانمهر، سایت ورزش 3 ، همیار آکادمی، سایت نماشا، الو پیک، سایت آپارات، فناپ تلکام، فناپ پلاس، آژانس تبلیغاتی فیلیپ و لجستیک گلد ایران نیز به کمپین "آنها را به کار بازمی گردانیم" پیوستند.

پیشتر نیز شرکت های درسا، گلستان، تک ماکارون، شاتل، مدرسه عالی کسب و کار ماهان، پیک برتر، فناپ زیرساخت، اکالا، لست سکند و سی آر ام دیدار نیز با شرکت در این کمپین ملی برای استخدام بیکار شدگان کرونا اعلام آمادگی کرده اند.

بر اساس این گزارش، شرکت هایی که تمایل دارند نام شان در این کمپین ثبت شود، می توانند فرم مربوطه را در لینک زیر تکمیل کنند:

http://karpishe.com/covid

ارسال نظر