نمایش دستاوردهای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در نمایشگاه اقتدار ۴۰

رسانه کلیک - دستاوردهای ICT ایران در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت به مناسبت شروع هفته دفاع مقدس با عنوان ''اقتدار ۴۰'' به نمایش گذاشته شد.

نمایش دستاوردهای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در نمایشگاه اقتدار ۴۰

به نقل از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت در چهلمین سالگرد گرامیداشت حماسه دفاع مقدس با عنوان «اقتدار ۴۰» و با شعار محوری «ما قوی هستیم» در باغ‌موزه دفاع مقدس در حال برگزاری است.

در این نمایشگاه قرار است دستاوردهای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در غرفه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به نمایش گذاشته شود.

این نمایشگاه با مشارکت وزارتخانه‌ها، دستگاه‌ها و سازمان‌های لشکری و کشوری و با تبیین نقش و عملکرد هریک از این نهادها در دوران شکوهمند ۸ سال دفاع مقدس و سال‌های پس‌از آن برگزارشده است.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هم با نمایش دستاورد‌های ICT آثاری از تجهیزات مخابرات و ارتباطی دوران دفاع مقدس، تمبرهای مرتبط با جنگ تحمیلی، وصیت‌نامه شهدا و تاریخ شفاهی مدیران وقت وزارت ارتباطات از دوران دفاع مقدس در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

این نمایشگاه از دوم تا نهم مهرماه و از ساعت ۹ تا ۱۶ در باغ‌موزه دفاع مقدس پذیرای علاقه‌مندان است. علاقه‌مندان به دیدن دستاوردهای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور می‌توانند به غرفه وزارت ارتباطات مراجعه کنند.

ارسال نظر