هیچ محدودیتی در ارائه سرویس رایگان اینترنت به اساتید دانشگاهی وجود ندارد

رسانه کلیک - ستار هاشمی با بیان اینکه هیچ محدودیتی در ارائه اینترنت به اساتید نداریم، گفت: اساتید متقاضی اینترنت رایگان 120 گیگابایتی می‌توانند تا 15 مهر به سامانه ictgifts.ir مراجعه کنند.

هیچ محدودیتی در ارائه سرویس رایگان اینترنت به اساتید دانشگاهی وجود ندارد
ستار هاشمی، معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در ارائه سرویس رایگان اینترنت ۱۲۰ گیگابایت به اساتید دانشگاهی هیچ‌گونه محدودیتی نداریم، گفت: به طور کلی همه اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها در زیر نظام‌های مختلف آموزش کشور می‌توانند در صورت درخواست دریافت اینترنت اسامی و شماره تلفن خود را از طریق دانشگاه محل خدمت خود اعلام کنند تا در اسرع وقت اینترنت آنها فعال شود.

ارائه اینترنت تنها از طریق ثبت نام در سامانه ictgifts.ir با درج کد ملی و شماره تماس امکان‌پذیر است

وی افزود: ارائه سرویس رایگان اینترنت ۱۲۰ گیگابایت به اساتید دانشگاهی در سراسر کشور تنها از طریق ثبت نام در سامانه ictgifts.ir با درج کد ملی و شماره تماس امکان‌پذیر است. از طرفی باید به این نکته اشاره کنم که اگر متقاضی آن موفق به ثبت نام در این سامانه نشده است، می‌تواند درخواست خود را از طریق دانشگاه محل خدمت تا پانزدهم مهرماه اعلام کند.

فعال‌سازی سرویس اینترنت رایگان در اسرع وقت

هاشمی تصریح کرد: پس از جمع‌بندی اسامی متقاضیان دریافت «سرویس رایگان اینترنت ۱۲۰ گیگابایت وزارت ارتباطات» لیست متقاضیان به اپراتورها داده می‌شود تا در اسرع وقت نسبت به فعال کردن سرویس رایگان اقدام کنند.

ثبت‌نام نزدیک به ۴۹ هزار استاد از مجموعه ۱۰۴ هزار نفری اساتید دانشگاهی تاکنون

معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در حال حاضر تاکنون نزدیک به ۴۹ هزار نفر از مجموعه ۱۰۴ هزار نفری اساتید دانشگاهی ثبت نام خود را در سامانه انجام داده‌اند. این در حالی است که اساتیدی که موفق به ثبت نام در سامانه نشده‌اند باید به زیر مجموعه اداری خود مراجعه کرده و از سوی آنها اسامی و درخواست‌شان برای وزارت ارتباطات ارسال شود سپس پس از ثبت اطلاعات متقاضیان اساتید باید به صورت انفرادی وارد سامانه شده و ثبت نام خود را نهایی کنند.
ارسال نظر