رئیس جدید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حکمی صادق عباسی شاهکوه را به ریاست سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب کرد.

رئیس جدید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منصوب شد

عیسی زارع‌پور در احکامی جداگانه رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و مشاور وزیر و سرپرست دفتر وزارتی را منصوب کرد.

بر این اساس وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، صادق عباسی شاهکوه را به سمت رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و مصطفی اشرف را به سمت مشاور وزیر و سرپرست دفتر وزارتی منصوب کرد.

صادق عباسی شاهکوه که در دولت دوازدهم رئیس دانشکده مخابرات بود، جایگزین حسین فلاح جوشقانی و مصطفی اشرف نیز جایگزین تحسین عادلی شد.

بیوگرافی صادق عباسی شاهکوه

صادق عباسی شاهکوه دارای مدرک دکتری مهندسی مخابرات از دانشگاه بریستول انگلستان و کارشناسی ارشد مهندسی مخابرات از دانشگاه صنعتی شریف است. مدیرعاملی شرکت ارتباطات زیرساخت، معاونت بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، معاونت فنی و امور بین‌الملل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ریاست دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات و ریاست پژوهشکده فناوری ارتباطات از جمله مهمترین سوابق و مسئولیت‌های او در طول ۲۸ سال فعالیت در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

بیوگرافی مصطفی اشرف

مصطفی اشرف نیز دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم‌افزار از دانشگاه صنعتی شریف و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه علامه طباطبایی است. او بیش از ۱۴ سال سابقه فعالیت در سطوح مختلف کارشناسی و مدیریتی را در کارنامه خود دارد.

مدیرکلی دفتر امنیت و تحقیق و توسعه مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضاییه، معاونت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت حفاظت فناوری اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله مهمترین مسئولیت‌های پیشین اشرف بوده است.

ارسال نظر