آسیاتک گواهی‌نامه رتبه‌بندی و ارزیابی مراکز داده را دریافت کرد

مجموعه انتقال داده‌های آسیاتک، گواهی رتبه‌بندی و ارزیابی برای تأیید انطباق مراکز داده مجاز را در نمایشگاه الکامپ دریافت کرد.

آسیاتک گواهی‌نامه رتبه‌بندی و ارزیابی مراکز داده را دریافت کرد

به نقل از روابط‌عمومی مجموعه انتقال داده‌های آسیاتک، هم‌زمان با بیست‌وششمین نمایشگاه الکامپ، این شرکت موفق به دریافت گواهی‌نامه رتبه‌بندی و ارزیابی مراکز داده شد.

اعطای این گواهی‌نامه در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه میان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور و سازمان فناوری اطلاعات ایران برای همکاری «طراحی نظام شناسایی، ارزیابی و رتبه‌بندی محصولات نرم‌افزاری» و حمایت از فعالان صنعت نرم‌افزار انجام شد.

آسیاتک به‌عنوان مالک بزرگ‌ترین مرکز داده محتوایی کشور در راستای توسعه فیزیکی و خدمات مرکز داده در ایران برنامه‌‌ریزی کرده است که مرکز داده‌های میلاد، میرعماد و حکیمیه ماحصل بخش‌هایی از آن به شمار می‌روند.

گفتنی است بیست‌وششمین نمایشگاه تا فردا در نمایشگاه بین‌المللی تهران ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند با حضور در این نمایشگاه، از محصولات و دستاوردهای آسیاتک بازدید کنند.

علاقه‌‌مندان به فناوری‌های ارتباطی نوین، کاربران خانگی خدمات اینترنت، طرفداران بازی‌های آنلاین، اهالی صنعت IT و مدیران سازمان‌ها، چه در بخش فناوری اطلاعات چه در سایر سطوح مدیریتی، می‌توانند با حضور در غرفه آسیاتک، با راه‌حل‌های موجود برای رفع نیازهای ارتباطی و زیرساختی خود آشنا شده و در صورت تمایل، اقدام به خریداری کنند.

آسیاتک در حوزه خدمات اینترنت پرسرعت مجموعه کامل و متنوعی از خدمات اینترنت خانگی را شامل ADSL2+ ،TD-LTE ،4G، اینترنت مبتنی بر فیبر نوری (FTTH) و بی‌سیم اشتراکی (OWA) ارائه می‌کند تا بتواند به نیازهای مشتریانش پاسخ مناسب دهد.

بخش دیگری از خدمات آسیاتک موسوم به راهکارهای ارتباطی سازمانی نیز شامل خدمات پهنای باند اختصاصی، خدمات مرکز داده (ازجمله میزبانی و اجاره سرور اختصاصی)، شبکه خصوصی مجازی (VPN) تلفن ثابت سازمانی (VoIP) موسوم به آسیاتل و پیامک (SMS)، سرور مجازی (VPS) و خدمات ابری (Cloud) می‌شود. آسیاتک در تلاش است تا مجموعه‌ای از خدمات را برای رفع نیازهای درون و برون سازمانی در سایر حوزه‌ها اعم از فناوری، تبلیغات و ارتباطات ارائه کند.

منبع: دیجیاتو

ارسال نظر