تعلیق موقت شرکت «ازکی» به خاطرمسئله حجاب

 شرکت ازکی به‌دلیل مسئله حجاب توسط بیمه مرکزی تا اطلاع ثانوی تعلیق شده است، مجموعه ازکی تاکنون واکنش رسمی به این موضوع نشان نداده است.

تعلیق موقت شرکت «ازکی» به خاطرمسئله حجاب

آنطور که خبرگزاری تسنیم نوشته، شرکت خرید بیمه‌نامه ازکی به‌دلیل تصاویری که روزهای گذشته از کارمندان این شرکت منتشر شده توسط نهاد ناظر تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآمده است. ناگفته نماند این خبرگزاری روز گذشته با انتشار خبری احتمال تعلیق این استارتاپ را به همین خاطر داده بود.

درهمان شب گذشته پس از انتشار این خبر، «ازکی» نیز در اینستاگرام خود اعلام کرد که تصاویر منتشر شده مواضع رسمی این مجموعه نیست.

با این حال تسنیم اعلام کرده تا اطلاع ثانوی و بررسی نهایی، پرونده فعالیت بیمه‌ای این مؤسسه به‌طور موقت تعلیق شده است. در این خبر آمده است تعهدات بیمه‌ای به بیمه‌گذاران به قوت خود باقی است و اخلالی در روند صدور و یا دریافت خسارت بیمه نامه های صادر شده از سوی این مجموعه به‌وجود نخواهد آمد؛ چرا که این استارتاپ، به عنوان واسطه خرید بیمه نامه بوده و بیمه‌نامه‌ها از طریق شرکت‌های بیمه صادر شده‌اند.

لازم به ذکر است مجموعه ازکی تاکنون واکنش رسمی به این موضوع نشان نداده است.

گفتنی است ازکی دومین شرکت استارتاپی است که فعالیت آن طی روزهای جاری بخاطر مسأله حجاب متوقف شده‌است. اول مردادماه، ساختمان اداری دیجی‌کالا به‌طور موقت توسط اماکن فراجا به‌خاطر مسئله حجاب پلمب شد.

واکنش مدیران اکوسیستم استارتاپی کشور نسبت به پلمب شدن دفتر این فروشگاه اینترنتی در فضای مجازی، واکنش‌های انتقادآمیز همراه با ابراز نگرانی برای دیگر بازیگران فعال این حوزه بود.

ارسال نظر