۳ پیراهن تیم آرژانتین با امضای مسی به طرفداران ایرانی اهدا شد

هایپ به‌عنوان اسپانسر رسمی تیم ملی فوتبال آرژانتین، مسابقه‌ای در وبسایت خود برگزار کرد که جایزه‌ آن برای سه نفر اول بسیار ارزنده است.

۳ پیراهن تیم آرژانتین با امضای مسی به طرفداران ایرانی اهدا شد

 سه پیراهن رسمی تیم ملی آرژانتین با امضای لیونل مسی، ستاره‌ پرفروغ دنیای فوتبال، از طرف شرکت هایپ به‌عنوان اسپانسر رسمی تیم ملی فوتبال آرژانتین در جام‌جهانی ۲۰۲۲ به ۳ برنده‌ فوتبالی اهدا شد.

اوایل امسال شرکت هایپ به‌عنوان اسپانسر رسمی تیم ملی فوتبال آرژانتین، مسابقه‌ای در وبسایت خود برگزار کرد که جایزه‌ آن برای سه نفر اول بسیار ارزنده است. سه پیراهن لیونل مسی از تیم ملی آرژانتین با امضای لیونل مسی! این جوایز ارزنده به مخاطبینی اهدا شد که در مسابقه‌ بسیار دشوار برند هایپ شرکت کرده بودند و توانستند به ۱۸ سوال پاسخ صحیح بدهند.

در مدت زمان برگزاری این کمپین که عمدتا در فضاهای مجازی پروموت شده بود و با استقبال گرم کاربران همراه بود، بیش از ۱۳۴ هزار نفر وارد صفحه‌ مسابقه شدند و بیشتر از ۷ هزار نفر موفق به ثبت نام شدند. از بین تمامی کاربران، ۲۵۰۰ نفر به سوالات پاسخ دادند و درنهایت فقط ۲ نفر توانستند به همه سوالات پاسخ درست بدهند. نفر سوم مسابقه اما فقط با یک پاسخ اشتباه، برنده پیراهن امضا شده‌ مسی شد.

مراسم اهدای جوایز برند هایپ به هواداران فوتبالی پنجشنبه‌ گذشته در خانه‌ کارمان برگزار شد و آرش افشین، مدیر برگزاری کمپین و پویا صباغ، مدیر مارکتینگ هایپ در خاورمیانه ضمن ارائه‌ توضیحاتی در مورد برند هایپ که با ۲۰ سال سابقه به‌عنوان بزرگ‌ترین نوشیدنی انرژی‌زای ایران شناخته می‌شود، در مورد مسابقه و سوالات آن نیز صحبت‌هایی داشتند.

لیونل مسی، ستاره‌ محبوب دنیای فوتبال، سال گذشته سرانجام توانست با رسیدن به رویای فتح جام جهانی ویترین افتخاراتش را تکمیل کند و شک و شبهه‌های به دوش کشیدن لقب «بهترین بازیکن فوتبال» تاریخ را پایان بخشد. نوشیدنی هایپ که به عنوان اسپانسر کنار تیم ملی آرژانتین بود، با برگزاری کمپینی موفق، تمام فوتبال‌دوستان و البته طرفداران تیم ملی آرژانتین در ایران را به چالش کشید و درنهایت جایزه‌ای بسیار ارزشمند در اختیارشان قرار داد.

منبع: دیجیاتو

 

ارسال نظر