میزو MX16 قدرتمندترین گوشی مجهز به تراشه اسنپدراگون 710

رسانه کلیک - یکی از گوشی هایی که منتظر رونمایی از آن هستیم، میزو MX16 نام دارد. شرکت میزو به تازگی رسما اعلام کرده که این گوشی قدرتمندترین محصولی خواهد بود که با تراشه اسنپدراگون 710 کوالکام روانه بازار می‌شود.

میزو MX16 قدرتمندترین گوشی مجهز به تراشه اسنپدراگون 710

میزو یکی دیگر از شرکت های چینی موفق در زمینه طراحی و عرضه گوشی های هوشمند است. گوشی های این شرکت چینی عموما قیمتی مقرون به صرفه و کیفیت ساخت بالایی دارند. میزو چندی پیش به طور رسمی از پرچمداران سال 2018 خود رونمایی کرد. دو پرچمدار جدید میزو به ترتیب Meizu 16 و Meizu 16 Plus نام دارند. اما حالا به نظر می‌رسد که خیلی زود شاهد رونمایی از یک گوشی جدید دیگر با نام اختصاصی میزو MX16 از سوی این برند چینی باشیم.

طبق گزارش های پیشین، مشخص شده که گوشی میزو MX16 یک اسمارت فون میان رده خواهد بود. این مسئله پیش از این توسط آقای جک ونگ (Jack Wong) مدیر عامل شرکت میزو تایید شده بود. وی همچنین اشاره داشت که شرکت میزو علاوه بر گوشی MX16 قصد دارد از یک گوشی دیگر با عنوان Meizu X8 هم رونمایی کند. اما میزو MX16 با چه ویژگی هایی عرضه می شود؟

میزو MX16

تا پیش از این در مورد مشخصات فنی گوشی میزو MX16 اطلاعات چندانی نداشتیم، اما به تازگی ونگ توضیحات جالبی در مورد این گوشی ارائه کرده است. به گفته وی، میزو MX16 از نظر ظاهر و سبک طراحی چندان تفاوتی با گوشی Meizu 16 نداشته و قرار است به تراشه اسنپدراگون 710 کوالکام مجهز شود. آقای ونگ گوشی میزو MX16 را قدرتمندترین اسمارت فون مجهز به تراشه اسنپدراگون 710 کوالکام خوانده است.

آقای ونگ همچنین مدعی شده که صفحه نمایش گوشی برش نمایشگر (Notch) دارد. ظاهرا میزو قصد دارد بریدگی بالای صفحه نمایش میزو MX16 را خیلی باریک طراحی کند. وی ونگ اشاره داشته که طراحی گوشی ها با نمایشگرهای بدون حاشیه و ناچ در آینده منسوخ می‌شود و حتی سبک طراحی که شرکت هایی مثل اوپو و ویوو در راستای تجهیز گوشی های خود به دوربین سلفی پاپ آپ در نظر گرفته‌اند، مورد استقبال قرار نمی‌گیرد.

علاوه بر موارد فوق آقای ونگ همچنین اشاره داشته که دوربین گوشی میزو MX16 مشابه دوربین قدرتمندی خواهد بود که در گوشی Meizu 16 استفاده شده است. وی همچنین به این موضوع اشاره کرده که باتری میزو ام ایکس 16 در مقایسه با باتری میزو 16 ظرفیت بیشتری را ارائه می‌کند؛ بنابراین بدون تردید باتری میزو MX16 ظرفیتی فراتر از 3010 میلی آمپر ساعت (ظرفیت باتری میزو 16) خواهد داشت.

شایعات و شنیده ها به معرفی این گوشی در ماه سپتامبر اشاره دارد. با این حال هنوز به طور رسمی در مورد زمان رونمایی از این گوشی و قیمت آن هیچ اطلاعات دقیقی منتشر نشده است.

نظر شما در رابطه با گوشی میان رده Meizu MX 16 چیست؟

ارسال نظر