گوشی وان پلاس 6T تاییدیه EEC را دریافت کرد

رسانه کلیک - به نظر می رسد وان پلاس در آینده نزدیک از نسخه بهبود یافته پرچمدار خود رونمایی کند. به تازگی گوشی وان پلاس 6T موفق به کسب تاییدیه EEC شده است.

گوشی وان پلاس 6T تاییدیه EEC را دریافت کرد

شرکت وان پلاس در رابطه با گوشی وان پلاس 6T اطلاعاتی را منتشر نکرده است. با این حال در هفته گذشته شایعاتی در اینترنت منتشر شد مبنی بر اینکه وان پلاس نسخه بهبودیافته پرچمدار خود را توسط اپراتورهای مخابراتی مانند T-Mobile در ایالات متحده آمریکا عرضه می کند.

به تازگی یک اسمارت فون شرکت وان پلاس با شماره مدل A6013 موفق به کسب تاییدیه EEC شده است. تاییدیه EEC در رابطه با مشخصات و قابلیت های گوشی وان پلاس 6T اطلاعاتی را منتشر نکرده است.

بر اساس گزارش های گذشته، گوشی وان پلاس 6T در ایالات متحده آمریکا به وسیله اپراتور T-Mobile با قیمت 550 دلار به فروش می رسد. این گوشی هوشمند مانند نسخه اصلی خود به چیپست اسنپدراگون 845 مجهز می شود. این احتمال وجود دارد که پرچمدار آینده وان پلاس دارای برش نمایشگر قطره ای باشد.

شایعات در گذشته برخی از مشخصات این گوشی هوشمند را افشا کرده بودند. گوشی وان پلاس 6T به نمایشگر 6.4 اینچی با فناوری AMOLED مجهز می شود. در بخش پشتی این اسمارت فون دوربین دوگانه با سنسورهای 12 و 20 مگاپیکسلی قرار می گیرد. در جلوی این دستگاه یک دوربین سلفی 20 مگاپیکسلی تصاویر سلفی کاربران را ثبت می کند.

مشخصات فاش شده از پرچمدار آینده وان پلاس شباهت زیادی به اوپو R17 پرو دارد ( اوپو R17 پرو رسما معرفی شد؛ دومین گوشی هوشمند جهان با دوربین اصلی سه گانه ). در گذشته شرکت های اوپو و وان پلاس زیرمجموعه BBK بودند به همین علت محصولات وان پلاس شباهت زیادی به گوشی های هوشمند تولیدی وان پلاس داشتند.

شرکت وان پلاس در ادامه سال جاری میلادی از گوشی وان پلاس 6T رونمایی می کند. با توجه به سال های گذشته انتظار می رود از این دستگاه در ماه نوامبر رونمایی شود.

ارسال نظر