تاچ سه بعدی اپل از آیفون های 2019 حذف می شود

رسانه کلیک - بر اساس گزارشی جدید، فناوری تاچ سه بعدی اپل از سال آینده میلادی در گوشی های هوشمند این شرکت مورد استفاده قرار نمی گیرد.

تاچ سه بعدی اپل از آیفون های 2019 حذف می شود

اپل با رونمایی از گوشی های آیفون 6S و 6S پلاس، فناوری لمس سه بعدی خود را معرفی کرد. این فناوری کاربران را قادر می سازد تا استفاده بیشتری از نمایشگر گوشی های خود داشته باشند.

در اوایل سال جاری میلادی یکی از تحلیلگران به این موضوع اشاره کرده بود که یکی از نسخه های آیفون 2018 به تاچ سه بعدی اپل مجهز نمی شود. بر اساس گفته مینگ چی کو، آیفون 6.1 اینچی مجهز به صفحه نمایش LCD فاقد این ویژگی است ( تصویر واقعی آیفون 6.1 اینچی اپل منتشر شد؛ حضور دوربین اصلی تکی ).

به تازگی گزارشی از سوی تحلیلگر شرکت بارکلیز، Blayne Curtis در رابطه با گوشی های هوشمند اپل در فضای مجازی منتشر شده است. این تحلیلگر خبر از حذف فناوری 3D Touch از آیفون های 2019 اپل می دهد.

در صورتی که گفته های Curtis و مینگ چی کو صحت داشته باشند، آیفون 5.8 و 6.5 اینچی اپل در سال جاری میلادی آخرین گوشی های هوشمند این شرکت مجهز به لمس سه بعدی محسوب می شوند.

در گزارش جدید به این موضوع اشاره شده که هدفون بی سیم AirPod 2 در سه ماهه چهارم سال 2019 روانه بازار می شود. این هدفون در برابر نفوذ آب مقاوم خواهد بود. Curtis اعلام کرده شارژر بی سیم AirPower اپل در ماه آینده میلادی روانه بازار می شود.

این تحلیلگر انتظار دارد اپل در سال آینده از نسخه ارزان قیمت اسپیکر هوشمند خود رونمایی کند ( نسخه ارزان تر هوم پاد اپل با قیمت 199 دلار عرضه می شود ). Curtis فروش اپل هوم پاد را ناامیدکننده توصیف کرده است. این اسپیکر هوشمند از زمان عرضه در ماه فوریه تا به امروز تنها 5 میلیون نسخه فروش داشته است.

در حالی که کو در گذشته اعلام کرده بود آیفون های 2018 از اپل پنسل پشتیبانی نمی کنند، Curtis به احتمال پشتیبانی این محصولات از قلم اپل اشاره کرده است ( آیفون های 2018 تاییدیه EEC دریافت کردند ).

ارسال نظر