فروش آیفون XR بیشتر از آیفون 8 و کمتر از آیفون XS است!

رسانه کلیک -گزارش های جدیدی در رابطه با پیش فروش آیفون XR در اینترنت منتشر شده است. این دستگاه در مقایسه با آیفون 8 فروش بالاتری را تجربه می کند.

فروش آیفون XR بیشتر از آیفون 8 و کمتر از آیفون XS است!

پیش فروش آیفون XR از روز جمعه آغاز شده؛ با این حال زمان عرضه این محصول هنوز تغییر پیدا نکرده است ( پیش فروش آیفون ایکس آر در بازارهای جهانی آغاز شد ). این موضوع می تواند نشان دهنده کاهش تقاضا برای خرید آیفون XR و یا افزایش تعداد محصولات آماده شده توسط اپل باشد. طبق گفته تحلیلگر معروف، Ming-Chi Kuo دلیل این اتفاق ترکیبی از هر دو عامل است.

بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده توسط این تحلیلگر، میزان پیش فروش آیفون XR نسبت به آیفون 8 و 8 پلاس رشد چشم گیری داشته است. در این گزارش به این موضوع اشاره شده که کاربران نسبت به خرید گوشی های آیفون XS و XS مکس در مقایسه با آیفون XR از خود تمایل بیشتری نشان داده اند.

میزان فروش آیفون XR

در حالی که میزان تقاضا برای خرید آیفون XS در ابتدا بسیار بالا بود، هم اکنون سفارش برای خرید این دستگاه کاهش قابل توجهی پیدا کرده است. از این رو کاهش تقاضا برای خرید آیفون XR می تواند در آینده فروش پایدارتری را برای این اسمارت فون به همراه داشته باشد.

آیفون XR نسبت به آیفون ایکس اس و 10 اس مکس قیمت پایین تری دارد، بنابراین محصول مناسب تری برای کاربرانی که به دنبال خرید اسمارت فون مقرون به صرفه هستند، محسوب می شود.

انتظار می رود اپل در سه ماهه پایانی سال 2018، 36 تا 38 میلیون دستگاه را به فروش برساند. این رقم در تحلیل های قبلی 33 تا 35 میلیون دستگاه پیش بینی شده بود. Kuo اعتقاد دارد که فروش آیفون XR در سه ماهه ابتدایی سال 2019 نیز قابل توجه خواهد بود. عرضه رسمی آیفون XR از تاریخ 26 اکتبر آغاز می شود.

ارسال نظر