نمونه ارزان قیمت گلکسی S10 به 64 گیگابایت حافظه داخلی مجهز می شود

رسانه کلیک - سامسونگ سال آینده از پرچمدار جدید خود رونمایی می کند. گزارشی جدید از میزان حافظه داخلی نمونه ارزان قیمت گلکسی S10 خبر می دهد.

نمونه ارزان قیمت گلکسی S10 به 64 گیگابایت حافظه داخلی مجهز می شود

بر اساس گزارش ها، سامسونگ سال آینده میلادی مانند اپل جک 3.5 میلی متری هدفون را از پرچمداران خود حذف می کند. علاوه بر این موضوع، شاهد معرفی سه نمونه مختلف گلکسی S10 خواهیم بود. اپل امسال از سه آیفون جدید شامل آیفون XS، آیفون XS مکس و آیفون XR رونمایی کرد.

سامسونگ در سال های اخیر دو نمونه از گوشی های پرچمدار خود را در معرض دید عموم قرار داده است، بنابراین تنها نسخه سوم گلکسی اس 10 می تواند برای کاربران جدید باشد.

بنابر اطلاعات منتشر شده، دو نمونه از این گوشی هوشمند با نام گلکسی S10 و گلکسی S10 پلاس و نسخه سوم و ارزان قیمت با نام گلکسی اس 10 لایت در اختیار خریداران قرار می گیرد.

به تازگی گزارشی در رابطه با نمونه ارزان قیمت گلکسی S10 به اینترنت راه پیدا کرده است. این دستگاه که از شماره مدل SM-G970x بهره می برد به 64 گیگابایت حافظه داخلی مجهز می شود. در حال حاضر بیشتر گوشی های هوشمند موجود در بازار دارای 64 گیگابایت حافظه داخلی هستند.

پردازنده گوشی گلکسی S10

انتظار می رود پرچمداران آینده سامسونگ فاقد درگاه کارت حافظه خارجی باشند. شایعات به معرفی دو نمونه از گوشی گلکسی S10 با شماره مدل SM-G973x و SM-G975x دارای 128 گیگابایت حافظه داخلی اشاره می کنند.

سامسونگ جدیدترین فبلت خود، گلکسی نوت 9 را در نسخه ای مجهز به 512 گیگابایت حافظه داخلی در اختیار خریداران قرار داده است؛ با این حال نمی توان حضور این میزان حافظه داخلی را در گلکسی اس 10 قطعی دانست.

سامسونگ برای گوشی گلکسی S10 ویژگی های زیادی را در نظر می گیرد که در این میان می توان به دوربین اصلی سه گانه و سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر اشاره کرد. انتظار می رود نمونه ارزان قیمت گلکسی S10 مانند آیفون XR دارای دوربین اصلی تکی باشد. گزارش ها به معرفی این محصولات در نمایشگاه MWC 2019 اشاره می کند.

ارسال نظر