افشای اطلاعات جدید در رابطه با گوشی سامسونگ گلکسی S10 پلاس

رسانه کلیک - اطلاعات جدیدی در اینترنت منتشر شده که به نسبت نمایشگر به بدنه 93.4 درصدی گوشی سامسونگ گلکسی S10 پلاس اشاره می کند.

افشای اطلاعات جدید در رابطه با گوشی سامسونگ گلکسی S10 پلاس

سامسونگ سال آینده میلادی از گوشی پرچمدار جدید خود رونمایی می کند. تا به امروز شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با گلکسی اس 10 بوده ایم.

بر اساس اطلاعات جدید، این شرکت سال آینده از سه نسخه گلکسی S10 رونمایی می کند. دو نمونه از این گوشی هوشمند به صفحه نمایش خمیده و یکی از آن ها به نمایشگر مسطح مجهز می شود.

بر اساس اطلاعات جدید، گوشی سامسونگ گلکسی S10 پلاس از نسبت نمایشگر به بدنه 93.4 درصد بهره می برد. این برند کره ای برای دستیابی به این عدد، دوربین سلفی پرچمدار آینده خود را زیر نمایشگر قرار می دهد.

جدیدترین پرچمدار سامسونگ از سری گلکسی S، گلکسی اس 9 دارای نسبت نمایشگر به بدنه 83.6 درصد است و یکی از رقیبان این محصول، گوشی اوپو فایند ایکس از نسبت صفحه نمایش به بدنه 93.8 درصد بهره می برد.

انتظار می رود قدرت گلکسی S10 را با توجه به بازار هدف، یکی از دو پردازنده کوالکام اسنپدراگون 8150 و یا اگزینوس 9820 تامین کند ( پردازنده اسنپدراگون 8150 موفق به کسب تاییدیه بلوتوث شد ). محصولات فروخته شده در بازار آمریکای شمالی دارای پردازنده کوالکام است. این چیپست ها با لیتوگرافی 7 نانومتری توسعه پیدا می کنند، در همین راستا مصرف انرژی کمی دارند.

بر اساس اطلاعات جدید، گوشی سامسونگ گلکسی S10 پلاس به یک باتری 4000 میلی آمپر ساعتی مجهز می شود. در حال حاضر انرژی گوشی گلکسی اس 9 پلاس را یک باتری 3500 میلی آمپر ساعتی تامین می کند. اگر این اطلاعات صحت داشته باشند، پرچمدار آینده سامسونگ شارژدهی بسیار بالایی دارد.

گزارش ها خبر از نهایی شدن طراحی گوشی های گلکسی S10 تا پایان ماه نوامبر داده اند. این اسمارت فون ها در 6 رنگ روانه بازار می شوند.

ارسال نظر