گوشی هوشمند مایکروسافت مجهز به دو نمایشگر در سال 2015 طراحی شده بود!

رسانه کلیک - اطلاعات جدید به توسعه گوشی هوشمند مایکروسافت مجهز به دو نمایشگر در سال 2015 اشاره می کند. این محصول همزمان با معرفی لومیا 950 XL طراحی شده بود.

گوشی هوشمند مایکروسافت مجهز به دو نمایشگر در سال 2015 طراحی شده بود!

بر اساس ادعایی جدید، مایکروسافت در سال 2015 موفق به توسعه دستگاهی دارای دو صفحه نمایش شده است. به تازگی تصاویری از این دستگاه در فضای مجازی منتشر شده که طراحی گوشی هوشمند مایکروسافت را به نمایش می گذارد.

در حالی که مایکروسافت در سال 2015 این دستگاه را طراحی کرده، به علت معرفی گوشی لومیا 950 XL در همان سال، آن را در معرض دید عموم قرار نداده است.

این اسمارت فون از دو نمایشگر بهره می برد؛ با این حال طراحی آن کاملا با طرح مفهومی Andromeda متفاوت است. بر اساس تصاویر منتشر شده، به نظر می رسد صفحه نمایش دوم درون یک قاب قرار گرفته و فاصله زیادی بین آن و نمایشگر اصلی وجود دارد.

بیانیه ای که مایکروسافت برای این محصول در نظر گرفته بود، به شرح زیر است:

ما گوشی مفهومی خود مجهز به Display Cover را توسعه داده ایم. صفحه نمایش دوم این دستگاه برای بهبود کارایی آن در نظر گرفته شده است. در حال حاضر گوشی های هوشمند در زمینه مولتی تسکینگ با مشکلاتی مواجه هستند که مهندسان ما با استفاده از نمایشگر دوم، سعی در رفع آن ها دارند. کاربران توسط گوشی هوشمند مایکروسافت می توانند کارایی خود را افزایش دهند.

هم اکنون شرکت های مختلفی در حال توسعه گوشی های انعطاف پذیر هستند. این محصولات می توانند به صورت گوشی هوشمند و یا تبلت مورد استفاده قرار بگیرند. برخی از شرکت ها مانند ال جی، سامسونگ و هواوی قصد دارند اولین گوشی منعطف خود را مجهز به نسل پنجم تلفن همراه معرفی و روانه بازار کنند.

در چندین سال گذشته شاهد انتشار گزارش ها و شایعات زیادی در رابطه با محصول مفهومی مایکروسافت Andromeda بودیم؛ با این حال تا به امروز مایکروسافت واکنشی نسبت به آن ها از خود نشان نداده است.

ارسال نظر