گوشی انعطاف پذیر ال جی در نمایشگاه CES 2019 معرفی می شود

رسانه کلیک - اطلاعات جدید به معرفی گوشی انعطاف پذیر ال جی در نمایشگاه CES 2019 اشاره می کند. انتظار می رود در این نمایشگاه از گوشی منعطف سامسونگ نیز رونمایی شود.

گوشی انعطاف پذیر ال جی در نمایشگاه CES 2019 معرفی می شود

شرکت های مختلف در حال توسعه گوشی های منعطف خود هستند. در سال های گذشته شایعات و گزارش های زیادی از این محصولات در فضای مجازی منتشر شده است.

یکی از شرکت های مطرح در این زمینه، سامسونگ است. انتظار می رود این برند کره ای از اولین گوشی انعطاف پذیر دنیا رونمایی کند. در حال حاضر این اسمارت فون با نام گلکسی F شناخته می شود.

بسیاری از شرکت های فعال در صنعت گوشی های هوشمند قصد دارند از گوشی منطعف خود در نیمه دوم سال آینده میلادی رونمایی کنند. در این میان می توان به کمپانی های هواوی و شیائومی اشاره کرد. بر اساس گزارش ها، شرکت لنوو به دنبال توسعه یک تبلت انعطاف پذیر است که ال جی وظیفه ساخت نمایشگر آن را بر عهده دارد.

انتظار می رود دو شرکت کره ای سامسونگ و ال جی ، در نیمه اول سال 2019 گوشی های منعطف خود را در معرض دید عموم قرار دهند. بر اساس اطلاعاتی که توسط ایوان بلس در اختیار رسانه ها قرار گرفته است، گوشی انعطاف پذیر ال جی در نمایشگاه CES 2019 به صورت رسمی معرفی می شود.

در حال حاضر گزارشی در رابطه با طراحی این محصول در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است؛ با این حال انتظار می رود این دستگاه در تعداد محدود تولید شود. بر اساس برخی گزارش ها، در نمایشگاه CES 2019 با گوشی انعطاف پذیر سامسونگ نیز ملاقات می کنیم.

با توجه به تولید محدود گوشی های انعطاف پذیر و همچنین فرآیند سخت تولید، انتظار می رود این محصولات با قیمت بسیار بالایی در اختیار خریداران قرار بگیرند. در همین راستا برخی گزارش ها به قیمت 2000 دلاری گوشی گلکسی F اشاره دارند. انتظار می رود گوشی انعطاف پذیر ال جی نیز در این محدوده قیمتی به فروش برسد.

ارسال نظر