احتمال حذف اسکنر عنبیه چشم از گوشی های گلکسی S10 سامسونگ

رسانه کلیک - شایعه ای جدید خبر از حذف اسکنر عنبیه چشم از گوشی های گلکسی S10 سامسونگ می دهد. سال آینده از این محصولات رونمایی می شود.

احتمال حذف اسکنر عنبیه چشم از گوشی های گلکسی S10 سامسونگ

به تازگی گزارشی از سوی SamMobile منتشر شده که بر اساس آن، احتمال حذف اسکنر عنبیه چشم از گوشی های گلکسی S10 سامسونگ وجود دارد. این قابلیت امنیتی برای اولین بار در گلکسی نوت 7 مورد استفاده قرار گرفت.

از زمان استفاده از این اسکنر در گلکسی نوت 7 تا به امروز، شاهد حضور آن در پرچمداران سری S و نوت این برند کره ای بودیم. در ابتدا این اسکنر کارایی بالایی نداشت؛ با این حال در جدیدترین پرچمداران سامسونگ این قابلیت امنیتی دقت بالایی پیدا کرده است.

سامسونگ قصد دارد در پرچمداران آینده خود، میزان حاشیه اطراف نمایشگر را کاهش دهد. به نظر می رسد این موضوع باعث می شود سامسونگ به فضای کافی برای استفاده از اسکنر عنبیه چشم دسترسی نداشته باشد.

بر اساس گزارش ها، سامسونگ قصد دارد حاشیه های اطراف نمایشگر گوشی های سری گلکسی اس 10 کاهش دهد و برای دستیابی به این هدف سنسور مربوط به دوربین سلفی را درون صفحه نمایش قرار می دهد.

گوشی های گلکسی S10 سامسونگ

با حذف اسکنر عنبیه چشم، سامسونگ باید در پرچمداران آینده خود از سنسور اثر انگشت استفاده کند. احتمال قرارگیری این سنسور در زیر نمایشگر و یا روی فریم آن وجود دارد.

انتظار می رود سامسونگ پرچمدار آینده خود را در سه نسخه مختلف روانه بازار کند. گلکسی اس 10 لایت، گلکسی اس 10 و گلکسی S10 پلاس این دستگاه ها را تشکیل می دهند. بر اساس گزارش ها، گران ترین نمونه گلکسی S10 به دوربین اصلی سه گانه مجهز می شود.

اطلاعات منتشر شده به نمایشگر مسطح 5.8 اینچی گلکسی S10 لایت و استفاده از 64 گیگابایت حافظه داخلی در این اسمارت فون اشاره می کند ( نمونه ارزان قیمت گلکسی S10 به 64 گیگابایت حافظه داخلی مجهز می شود ).

ارسال نظر