گوشی های آیفون 2019 اپل به تکنولوژی آنتن جدیدی مجهز می شود

رسانه کلیک - اطلاعات جدید به استفاده از تکنولوژی آنتن متفاوتی در گوشی های آیفون 2019 اشاره می کند. اپل با استفاده از این فناوری به دنبال کاهش هزینه های تولید است.

گوشی های آیفون 2019 اپل به تکنولوژی آنتن جدیدی مجهز می شود

اپل دو ماه پیش از آیفون های 2018 رونمایی کرد. این محصولات با قیمت بالایی به فروش می رسند. کاربران برای تصاحب مدل پایه آیفون XS باید 1000 دلار هزینه پرداخت کنند. به نظر می رسد اپل قیمت گوشی های آیفون 2019 را تغییر نمی دهد.

بر اساس اطلاعاتی که به تازگی از سوی تحلیلگر معروف، مینگ چی کو در اختیار رسانه ها قرار گرفته، اپل از تکنولوژی آنتن جدیدی در محصولات سال آینده خود استفاده می کند. این فناوری جدید می تواند هزینه های تولید گوشی های اپل را کاهش دهد.

در حالی که هزینه های تولید گوشی های آیفون 2019 کاهش پیدا می کند، کاربر مبلغ کمتری را برای خرید آن پرداخت نخواهد کرد. انتظار می رود این تکنولوژی باعث ثبات قیمت اسمارت فون های جدید اپل شود.

در حال حاضر اپل از 6 آنتن Liquid Crystal Polymer در آیفون های تولیدی خود استفاده می کند؛ با این حال کو به استفاده از فناوری متفاوتی در آیفون های 2019 اشاره دارد. این محصولات دارای فناوری ترکیبی آنتن LCP و MPI هستند.

آنتن های LCP دارای فرآیند تولید سخت تری هستند و به همین علت هزینه بیشتری برای تولید خود نیاز دارند. آنتن های پلی آمید مایع بهبود یافته (MPI) هزینه تولید کمتری داشته و انعطاف پذیری بالاتری دارند.

اپل با استفاده از فناوری جدید در آنتن محصولات خود، می تواند با تولیدکنندگان مختلفی همکاری کند. این موضوع به معنای نیاز کمتر اپل به یک شرکت خاص برای تامین قطعات مورد نیاز است.

در حال حاضر در رابطه با تغییراتی که این فناوری در تجربه کاربری خریداران ایجاد می کند، اطلاعاتی منتشر نشده است. به نظر می رسد کاربران تفاوتی را در محصولات جدید اپل تجربه نکنند.

ارسال نظر