فروش آیفون های اپل سال آینده میلادی کاهش پیدا می کند

رسانه کلیک - تحلیلگران به تازگی اعلام کرده اند آیفون های اپل در سال آینده میلادی با کاهش فروش مواجه می شود. یکی از دلایل اصلی این موضوع، طراحی تکراری است.

فروش آیفون های اپل سال آینده میلادی کاهش پیدا می کند

در حال حاضر اپل به عنوان یک شرکت سازنده گوشی های هوشمند گران قیمت در بازار شناخته می شود. این کمپانی در ماه های اخیر با کاهش تقاضا برای اسمارت فون های خود روبه‌رو بوده است.

به تازگی یکی از تحلیلگران Ann Lee ،Nomura اعلام کرده فروش آیفون های اپل در سال 2019 و 2020 با کاهش مواجه می شود. در سال 2018 اپل موفق به فروش 213 میلیون آیفون شد؛ با این حال انتظار می رود فروش این برند در سال های آینده کاهش پیدا کند.

بر اساس اعلام تحلیلگران، فروش آیفون های اپل در سال 2019 به 204 میلیون دستگاه و در سال 2020 به کمتر از 200 میلیون می رسد. یکی از دلایل اصلی این کاهش فروش، عدم تغییر در طراحی ظاهری گوشی های هوشمند اپل عنوان شده است.

این گزارش به این موضوع اشاره می کند که اپل سال آینده گوشی های خود را با زبان طراحی آیفون X معرفی و روانه بازار می کند. با توجه به این موضوع، دستگاه های جایگزین آیفون XR، آیفون XS و آیفون XS مکس از نظر طراحی با نسل کنونی خود یکسان خواهند بود.

با وجود طراحی ظاهری یکسان، اپل بهبودهایی را در سخت افزار، دوربین و همچنین شارژدهی باتری ایجاد می کند. انتظار می رود اپل در سال 2020 طراحی آیفون های خود را تغییر دهد. گفته می شود در سال 2020 گوشی های اپل بدون برش نمایشگر به بازار عرضه می شوند.

به اعتقاد تحلیلگران، اپل در سال 2020 روی شبکه ارتباطی 5G و واقعیت افزوده برای محصولات خود تمرکز می کند. لازم به ذکر است؛ اپل در رابطه با میزان فروش خود گزارشی را منتشر نکرده است. این شرکت تعییراتی را در استراتژی خود ایجاد کرده که این موضوع به معنای کاهش فروش گوشی های هوشمند این برند است.

ارسال نظر