دوربین سلفی گلکسی نوت 9 در DxOMark بالاترین امتیاز را کسب کرد!

رسانه کلیک - دوربین سلفی گلکسی نوت 9 در DxOMark به همراه گوگل پیکسل 3 موفق به کسب بالاترین امتیاز، 92 شد. از این پس DxOMark دوربین سلفی گوشی های هوشمند را نیز بررسی می کند.

دوربین سلفی گلکسی نوت 9 در DxOMark بالاترین امتیاز را کسب کرد!

پس از مدت ها انتظار، DxOMark بررسی دوربین سلفی گوشی های هوشمند را آغاز کرد. این وب‌سایت به تازگی امتیاز دوربین سلفی اسمارت فون ها را منتشر کرده است.

در حال حاضر DxOMark تعداد کمی از گوشی های هوشمند، 13 دستگاه را مورد بررسی قرار داده است. در این بررسی شاهد تحلیل 1500 تصویر ثبت شده و 2 ساعت ویدیو ضبط شده توسط دوربین سلفی هر یک از این محصولات هستیم.

دوربین سلفی گلکسی نوت 9 به همراه گوگل پیکسل 3 با امتیاز 92 در صدر این لیست حضور دارند. در مقام سوم و چهارم به ترتیب شاهد قرارگیری گوشی های شیائومی Mi MIX 3 و اپل آیفون XS Max با امتیازهای 84 و 82 هستیم.

در مقام پنجم گوشی سامسونگ گلکسی S9 پلاس خودنمایی می کند. این دستگاه موفق به کسب امتیاز 81 از سوی وب‌سایت DxOMark شده است. این موضوع با توجه به سنسور یکسان آن با دوربین سلفی گلکسی نوت 9، عجیب به نظر می رسد. احتمالا این بررسی قبل از عرضه آپدیت دوربین سلفی گلکسی اس 9 پلاس صورت گرفته است.

در مقام های بعدی به ترتیب شاهد قرارگیری گوشی های گوگل پیکسل 2، هواوی میت 20 پرو، سامسونگ گلکسی S8، هواوی P20 پرو، اپل آیفون X، اوپو R15، میتو V6 و گوشی Intex Aqua Selfie هستیم. این محصولات به ترتیب امتیازهای 77، 75، 73، 72، 71، 64، 59 و 22 را از سوی DxOMark کسب کرده اند.

بر اساس اعلام این وب‌سایت، دوربین سلفی گوگل پیکسل 3 بهترین جزئیات و بافت را در تصاویر سلفی به نمایش می گذارد، البته دوربین سلفی گلکسی نوت 9 تصاویر شفاف تری را ثبت می کند. این دستگاه بهترین ویدیوهای سلفی را ضبط می کند که نوردهی مناسبی در اکثر شرایط نوری دارد.

ارسال نظر