رندر رسمی گلکسی S10 پلاس سامسونگ لو رفت!

رسانه کلیک - رندر رسمی گلکسی S10 پلاس سامسونگ به اینترنت راه پیدا کرد. این گوشی هوشمند از دوربین اصلی سه گانه بهره می برد.

رندر رسمی گلکسی S10 پلاس سامسونگ لو رفت!

در جدیدترین افشاگری مربوط به پرچمداران آینده سامسونگ، شاهد انتشار رندر رسمی گوشی گلکسی S10 پلاس سامسونگ هستیم. این رندر توسط 91Mobiles و OnLeaks در اختیار رسانه ها قرار گرفته است.

رندر منتشر شده از این دستگاه تفاوت چندانی با تصاویر فاش شده در گذشته ندارد. این دستگاه در بخش جلویی خود دارای دوربین سلفی دوگانه است که این دو سنسور در سمت راست بخش بالایی صفحه نمایش به چشم می خورد.

در بخش پشتی رندر گلکسی اس 10 پلاس سامسونگ شاهد خودنمایی دوربین اصلی سه گانه هستیم. در بسیاری از رندرهای گذشته این دستگاه به همراه دوربین اصلی چهارگانه به نمایش گذاشته شده بود.

سامسونگ برای رونمایی از محصولات خود، مراسمی را در تاریخ 1 اسفند برگزار می کند. انتظار می رود فروش این گوشی های هوشمند از تاریخ 8 مارس به صورت رسمی آغاز شود.

حاشیه های اطراف صفحه نمایش گوشی گلکسی S10 پلاس در مقایسه با نسل گذشته خود، گلکسی S9 پلاس کوچکتر است. این موضوع به همراه استفاده از دوربین سلفی درون صفحه نمایش، افزایش نسبت نمایشگر به بدنه این گوشی هوشمند را در پی دارد.

پنل پشتی این دستگاه دارای رنگ های مختلف شامل سفید و خطوط قرمز و آبی است. در کنار دوربین اصلی این گوشی هوشمند فلاش LED حضور دارد و همچنین سنسور اندازه گیری ضربان قلب نیز برای این محصول مورد استفاده قرار گرفته است.

همانطور که شایعات در گذشته اعلام کرده بودند، گلکسی S10 پلاس دارای سنسور اثر انگشت اولتراسونیک زیر صفحه نمایش است.

سامسونگ در مراسم خود از نسخه های مختلف گلکسی اس 10 رونمایی می کند. گلکسی S10 لایت با صفحه نمایش 5.8 اینچی، گلکسی S10 با صفحه نمایش 6.1 اینچی، گلکسی اس 10 پلاس با نمایشگر 6.4 اینچی و احتمالا گلکسی S10 X با صفحه نمایش 6.7 اینچی از راه می رسند.

ارسال نظر