سامسونگ گلکسی A90 با دوربین سلفی پاپ آپ از راه می رسد

رسانه کلیک - شایعه ای جدید به استفاده از دوربین سلفی پاپ آپ در گوشی سامسونگ گلکسی A90 اشاره می کند. این محصول در آینده معرفی می شود.

سامسونگ گلکسی A90 با دوربین سلفی پاپ آپ از راه می رسد

بر اساس توییت حساب کاربری Ice Universe، سامسونگ در حال توسعه یک گوشی هوشمند میان رده است که بدون حفره درون صفحه نمایش و یا بریدگی نمایشگر از راه می رسد. گوشی سامسونگ گلکسی A90 دارای دوربین سلفی پاپ آپ خواهد بود. این مکانیزم اولین بار در گوشی Vivo NEX S مورد استفاده قرار گرفت.

انتظار می رود گوشی گلکسی A90 سامسونگ به عنوان جایگزین گلکسی A9 2018 روانه بازارهای جهانی شود. شایعات به استفاده از 6/8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی در این محصول اشاره می کنند.

در حالی که استفاده از مکانیزم پاپ آپ باعث افزایش نسبت نمایشگر به بدنه می شود، مشکلاتی را برای محصول آینده سامسونگ ایجاد می کند. یکی از این مشکلات، میزان دوام این مکانیزم پس از استفاده مداوم است.

حضور مکانیزم پاپ آپ در یک گوشی هوشمند باعث می شود که سازنده نتواند برای آن استاندارد IP در نظر بگیرد. این موضوع به معنای آن است که محصول آینده سامسونگ مانند گوشی ویوو نکس اس در برابر نفوذ آب و گرد و غبار مقاوم نخواهد بود.

سامسونگ گلکسی A9 2018

گلکسی A9 2018 سال گذشته میلادی از سوی سازنده کره ای خود معرفی شد. این دستگاه اولین گوشی هوشمند در جهان محسوب می شود که دارای دوربین اصلی چهارگانه است. سامسونگ برای این محصول خود نمایشگر 6.3 اینچی با فناوری سوپر امولد و باتری 3800 میلی آمپر ساعتی در نظر گرفته است.

در حالی که شاید سامسونگ گوشی گلکسی A90 را به دوربین سلفی پاپ آپ مجهز کند، بسیاری از محصولات آن امسال با حفره دورن صفحه نمایش از راه می رسند.

در تاریخ 20 فوریه شاهد معرفی گوشی های سری گلکسی S10 سامسونگ خواهیم بود. این پرچمداران با حفره درون نمایشگر در اختیار خریداران قرار می گیرند.

ارسال نظر