تصویر واقعی شیائومی می 9 به اینترنت راه پیدا کرد

رسانه کلیک - تصویر واقعی شیائومی می 9 در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این گوشی هوشمند در ادامه سال جاری میلادی به صورت رسمی معرفی می شود.

تصویر واقعی شیائومی می 9 به اینترنت راه پیدا کرد

چند ساعت پیش مدیر محصولات شرکت شیائومی تصویری را در فضای مجازی منتشر کرد که گوشی شیائومی می 9 را به نمایش می گذاشت. این تصویر به سرعت حذف شد؛ با این حال کاربران موفق به شکار آن شدند.

این تصویر برخی از ویژگی های مهم این گوشی هوشمند را در اختیار رسانه ها قرار می دهد. بر اساس این تصویر، پرچمدار آینده شیائومی دارای دوربین اصلی با چیدمان عمودی مشابه نسل گذشته خود است. روی پنل پشتی این دستگاه لوگوی Mi به چشم می خورد.

دستگاه موجود در این تصویر فاقد سنسور اثر انگشت روی پنل پشتی خود است. شایعات در گذشته به استفاده از سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش در این گوشی هوشمند اشاره کرده بودند که تصویر اخیر این موضوع را تایید می کند.

به نظر می رسد پرچمدار آینده شیائومی دارای دوربین اصلی سه گانه است. برخی شایعات به این موضوع اشاره کرده بودند که گوشی شیائومی می 9 به دوربین پنج گانه مجهز می شود. این احتمال وجود دارد که این گوشی هوشمند دارای دوربین سلفی دوگانه باشد.

در گذشته شیائومی خبر از معرفی پرچمدار آینده خود در سه ماهه اول سال جاری میلادی داده بود، البته خریداران برای عرضه این محصول باید تا چند ماه پس از معرفی آن صبر کنند.

اننتظار می رود فروش گوشی شیائومی Mi 9 از ماه آوریل، مه و یا ژوئن آغاز شود. ردمی به تازگی تبدیل به یک برند مستقل شده است. با توجه به این موضوع بسیاری از علاقه مندان به صنعت گوشی های هوشمند منتظر رونمایی از یک پرچمدار تمام عیار هستند.

قدرت گوشی شیائومی Mi 9 را مانند اکثر پرچمداران اندرویدی سال 2019، چیپست کوالکام اسنپدراگون 855 تامین می کند.

ارسال نظر