گوشی های گلکسی S10 سامسونگ تاییدیه FCC دریافت کردند

رسانه کلیک - گوشی های گلکسی S10 سامسونگ موفق به کسب تاییدیه FCC شدند. این محصولات در تاریخ 20 فوریه به صورت رسمی معرفی می شوند.

گوشی های گلکسی S10 سامسونگ تاییدیه FCC دریافت کردند

تا به امروز گوشی های گلکسی S10 سامسونگ در چندین کشور مختلف تاییدیه دریافت کرده اند. به تازگی این محصولات موفق به کسب تاییدیه FCC شده اند.

گوشی های گلکسی S10e، گلکسی اس 10 و گلکسی S10 پلاس از سوی FCC تاییدیه دریافت کرده اند. این تاییدیه اطلاعات زیادی را از این محصولات در اختیار رسانه ها قرار نمی دهد.

این سه اسمارت فون دارای Wi-Fi6 هستند که در مقایسه با نمونه کنونی سرعت بالاتری دارند و انرژی کمتری مصرف می کنند. این محصولات از NFC برای پرداخت های موبایلی پشتیبانی می کنند.

بر اساس تاییدیه FCC، این محصولات از اکثر باندهای 4G LTE در ایالات متحده آمریکا پیشتیبانی خواهند کرد. تا به امروز اطلاعات زیادی در رابطه با این محصولات در فضای مجازی منتشر شده است.

این برند کره ای گوشی های گلکسی S10e، گلکسی S10، گلکسی اس 10 پلاس و گلکسی S10 X را در تاریخ 20 فوریه در معرض دید عموم قرار می دهد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، گوشی گلکسی اس 10 ای به صفحه نمایش مسطح 5.8 اینچی مجهز می شود. گوشی گلکسی S10 دارای نمایشگر 6.1 اینچی و نسخه پلاس آن از صفحه نمایش 6.4 اینچی بهره می برد ( اندازه نمایشگر گوشی های سری گلکسی اس 10 سامسونگ مشخص شد ).

سامسونگ برای ارزان ترین پرچمدار سال 2019 خود دوربین اصلی دوگانه در نظر می گیرد و دو نسخه دیگر آن را به دوربین اصلی سه گانه مجهز می کند. گلکسی S10 پلاس دارای دوربین سلفی دوگانه خواهد بود ( ظرفیت باتری گلکسی S10 سامسونگ فاش شد ).

قدرت پرچمداران آینده سامسونگ را بر اساس بازار هدف، چیپست کوالکام اسنپدراگون 855 و یا اگزینوس 9820 تامین می کند ( قیمت گلکسی S10e و گلکسی S10 لو رفت ).

ارسال نظر