رندرهای گلکسی A90 سامسونگ به اینترنت راه پیدا کرد

رسانه کلیک - رندرهای گلکسی A90 سامسونگ در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این گوشی هوشمند به دوربین سلفی پاپ آپ مجهز می شود.

رندرهای گلکسی A90 سامسونگ به اینترنت راه پیدا کرد

ویوو نکس اولین گوشی هوشمندی محسوب می شود که دارای دوربین سلفی پاپ آپ است. به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد از این سبک طراحی در محصول آینده خود استفاده کند.

بر اساس شایعات و گزارش های اخیر، گوشی سامسونگ گلکسی A90 به دوربین سلفی پاپ آپ مجهز خواهد شد ( سامسونگ گلکسی A90 با دوربین سلفی پاپ آپ از راه می رسد ). به تازگی رندرهای گلکسی A90 به اینترنت راه پیدا کرده است.

استفاده از دوربین سلفی پاپ آپ در یک گوشی هوشمند باعث افزایش نسبت صفحه نمایش به بدنه آن می شود. این احتمال وجود دارد که گوشی میان رده سامسونگ در مقایسه با پرچمداران سری گلکسی S10 دارای نسبت نمایشگر به بدنه بالاتری باشد چرا که این محصولات به حفره درون صفحه نمایش مجهز می شوند.

بر اساس رندرهای منتشرشده، حاشیه های کمی در اطراف نمایشگر گوشی سامسونگ گلکسی A90 قرار می گیرد. در رندرهای گلکسی A90 محل قرارگیری دوربین سلفی پاپ آپ متفاوت است.

در یکی از این رندرها شاهد قرارگیری این دوربین در مرکز دستگاه هستیم و در دیگری این دوربین در سمت چپ قرار گرفته است. این گوشی هوشمند به سنسور اثر انگشت درون صفحه نمایش مجهز می شود.

در بخش پشتی این دستگاه شاهد قرارگیری دوربین اصلی سه گانه هستیم. سنسورهای این دوربین دارای چیدمان عمودی بوده و در زیر آن ها فلاش LED به چشم می خورد.

دستگاه موجود در این رندرها دارای رنگ گرادیانی است؛ با این حال گفته می شود کاربران می توانند این گوشی هوشمند را در رنگ های مشکی، نقره ای و طلایی نیز سفارش دهند. بر اساس شایعات، این دستگاه تنها با 128 گیگابایت حافظه داخلی روانه بازار می شود.

با توجه به معرفی گوشی گلکسی A9 2018 در گذشته نه چندان دور، انتظار می رود فاصله زیادی تا رونمایی از گوشی گلکسی A90 سامسونگ داشته باشیم.

ارسال نظر