رندرهای سونی اکسپریا XA3 به نسبت تصویر 21:9 نمایشگر اشاره می کند

رسانه کلیک - رندرهای سونی اکسپریا XA3 به اینترنت راه پیدا کرد. این گوشی هوشمند به صفحه نمایش با نسبت تصویر 21:9 مجهز می شود.

رندرهای سونی اکسپریا XA3 به نسبت تصویر 21:9 نمایشگر اشاره می کند

به تازگی رندرهای سونی اکسپریا XA3 در اختیار رسانه ها قرار گرفته که به صفحه نمایش کشیده آن اشاره می کند. این دستگاه مانند پرچمدار آینده این برند ژاپنی، اکسپریا XZ4 به نمایشگر با نسبت تصویر 21:9 مجهز می شود.

در رندرهای جدید علاوه بر پنل جلویی، بخش پشتی این گوشی هوشمند نیز به نمایش گذاشته شده است. طراحی پنل پشتی این دستگاه تفاوتی با رندرهای گذشته ندارد و همچنان شاهد استفاده از دوربین اصلی دوگانه با چیدمان افقی هستیم.

انتظار می رود رزولوشن صفحه نمایش این محصول برابر با 2560 × 1080 پیکسل باشد. در اطلاعات جدید به ابعاد صفحه نمایش اشاره ای نشده است. اطلاعات گذشته به نمایشگر 5.9 اینچی اکسپریا XA3 و صفحه نمایش 6.5 اینچی نسخه اولترا این گوشی هوشمند اشاره کرده بودند.

سنسور اثر انگشت این اسمارت فون روی فریم آن قرار می گیرد. با توجه به ابعاد بزرگ نمایشگر و همچنین نسبت تصویر آن، نحوه دسترسی کاربر به این سنسور می تواند مشکل ساز شود. در بخش بالایی صفحه نمایش حاشیه زیادی به چشم می خورد.

گوشی اکسپریا XA3 در گذشته در بنچمارک گیک بنچ حضور پیدا کرده بود. بر اساس این بنچمارک، سونی برای محصول آینده خود چیپست اسنپدراگون 660 را در نظر می گیرد. انتظار می رود اکسپریا XA3 اولترا نیز دارای این پردازنده باشد.

به نظر می رسد این گوشی هوشمند به سیستم عامل پیش فرض اندروید اوریو 8.0 مجهز می شود که برای یک محصول در سال 2019 ناامیدکننده است. این احتمال وجود دارد که دستگاه حاضر در بنچمارک، نمونه اولیه این گوشی هوشمند باشد.

این دستگاه سونی با شماره مدل H4493 از 6 گیگابایت رم بهره می برد و دارای 64 گیگابایت حافظه داخلی است. سنسور اصلی دوربین اصلی این گوشی هوشمند دارای رزولوشن 23 مگاپیکسل است.

ارسال نظر